Page 1 of 2

Pragofest 2017

Posted: 11:36 28. Jan 2017
by kokosak
Dovoluji si oznámit, že na letošním Pragofestu budu mít příspěvek v programu "Zloduch, štětka, hrdina - jak je hrát" a to v sobotu 4.2 - 16:00h / Modrá škola 1. extra patro - Třída 106. Všichni vítáni ;)

Re: Pragofest 2017

Posted: 10:57 30. Jan 2017
by Shaman88
kokosak wrote:Dovoluji si oznámit, že na letošním Pragofestu budu mít příspěvek v programu "Zloduch, štětka, hrdina - jak je hrát" a to v sobotu 4.2 - 16:00h / Modrá škola 1. extra patro - Třída 106. Všichni vítáni ;)
Příjdu se na tebe podívat.

Re: Pragofest 2017

Posted: 12:27 30. Jan 2017
by kokosak
Přiď, hodíme pak řeč na černokněžníka a co s ním ;)

Re: Pragofest 2017

Posted: 13:00 30. Jan 2017
by Shaman88
OK :)

Re: Pragofest 2017

Posted: 13:33 30. Jan 2017
by Shaman88
Budeme ti dělat na té přednášce mexické vlny.... ve dvou.

Re: Pragofest 2017

Posted: 07:41 03. Feb 2017
by Shaman88
Tak bohužel nakonec nedorazím.

Re: Pragofest 2017

Posted: 09:01 03. Feb 2017
by kokosak
Jee to je škoda :/

Re: Pragofest 2017

Posted: 09:25 03. Feb 2017
by Shaman88
kokosak wrote:Jee to je škoda :/
Nechceš udělat videozáznam z tvé přednášky?

Re: Pragofest 2017

Posted: 09:38 03. Feb 2017
by kokosak
Nechci :D

Re: Pragofest 2017

Posted: 11:47 03. Feb 2017
by KaTo
Shaman88 wrote:
kokosak wrote:Jee to je škoda :/
Nechceš udělat videozáznam z tvé přednášky?
...ale my chceme! Jdi do toho! :mrgreen: :lol:

Re: Pragofest 2017

Posted: 17:05 03. Feb 2017
by rosnicka
přimlouvám se u Kata, taky bych se podívala :twisted:

Re: Pragofest 2017

Posted: 17:06 03. Feb 2017
by kokosak
Tak přijďte ;)

Re: Pragofest 2017

Posted: 23:49 03. Feb 2017
by Caehan
Za těch několik stovek za jediné odpoledne - docela jsem zíral. Kdyby si řekli o 150, dejme tomu.

Ale pokud přijmeš doporučení naopak ty, měli by tam být hráči go z klubu na Můstku, takže máš možnost zahrát si, nebo se alespoň naučit pravidla. :-)

Re: Pragofest 2017

Posted: 20:31 04. Feb 2017
by kokosak
Inu, přednáška se myslím zdařila, měl sem plno,probíhala živá diskuse. BTWty, co přišli JEN na jednu hodinovou přednášku zaplatili 50 korun českých, což je myslím rozumný.

Re: Pragofest 2017

Posted: 20:40 04. Feb 2017
by Caehan
kokosak wrote:Inu, přednáška se myslím zdařila, měl sem plno,probíhala živá diskuse. BTWty, co přišli JEN na jednu hodinovou přednášku zaplatili 50 korun českých, což je myslím rozumný.
To věřím, že potěší! 50 korun není zlých, no, jen jsem se o té možnosti nikde nedočetl, ale stejně by nebyl čas jít, no. :-)