Page 1 of 1
UZAVŘENO - Exorcista - Zhouba zla
Posted: 20:42 02. Feb 2017
by Absinthorix
Na fóru je popisek:
Zhouba zla
- Exorcista dokáže úderem způsobit smrtelná zranění zlým bytostem. Toto zranění je rovno modifikátoru moudrosti.
Nicméně ve hře je popisek (viz.: obrázek). Který vypadá, že platí nejen na zlouny ale i zvířata, brouky a tak.
Dobrá postavička se mi do spárů ještě nedostala, tak zatím nevím jestli to jde i proti dobrým.
Re: Exorcista - Zhouba zla
Posted: 21:00 02. Feb 2017
by Paulus
Je to proti zlému přesvědčení obecně. A nejsem si jist jestli toto není spíše dotaz na mechaniku hry než přímo hlášení chyby

Re: Exorcista - Zhouba zla
Posted: 21:17 02. Feb 2017
by Absinthorix
Nu, jestli máme na Thalii "zlé" jezevce, tak proč ne. Jinak je fajn dávat po cestě jezevcům božským - ale podle mě jsou jezevci jakožto zvěř neutrální a nemělo by je to zraňovat.
Re: Exorcista - Zhouba zla
Posted: 21:21 02. Feb 2017
by Shaman88
Já si myslím že se to chová dobře.
Re: Exorcista - Zhouba zla
Posted: 21:25 02. Feb 2017
by soul1
Taky stim souhlasím. Přece by neutralní jezevec nežral vesničany
Re: Exorcista - Zhouba zla
Posted: 22:19 02. Feb 2017
by Absinthorix
Shaman88 wrote:Já si myslím že se to chová dobře.
Aspoň podle IC popisku, dle kterého se to "chová dobře" by tedy ta schopnost
měla fungovat už od druhé úrovně povolání, což nefunguje.
Funguje od 10. úrovně povolání což souhlasí s popisem zde na fóru.
Ovšem popisku na fóru zase odporují vlastnosti 1k8, tam, kde je napsané
Toto zranění je rovno modifikátoru moudrosti.
Minimálně ani IC popisek, ani ten co je zde vyvěšený na fóru není korektní - vlasnost je někde napůl mezi nimi.
Re: Exorcista - Zhouba zla
Posted: 22:27 02. Feb 2017
by Shaman88
Jako vždy u všeho.
Platí to co je na foru. Popisky ve hře jsou neaktuální a není aktuálně nikdo kdo by je aktualizoval.
Re: Exorcista - Zhouba zla
Posted: 22:29 02. Feb 2017
by Absinthorix
Asi se vyjadřuju špatně... ale ten feat se nechová ani podle popisu na fóru ani podle popisu IC.
Jak jinak to ještě mám napsat?
2 WB jste napsali, že je to OK...
Re: Exorcista - Zhouba zla
Posted: 22:40 02. Feb 2017
by Shaman88
EDIT: Opravdu to máme špatně, oprava bude brzy.
Re: Exorcista - Zhouba zla
Posted: 22:47 02. Feb 2017
by Nalkanar
Z toho co čtu, se to chová následovně:
1) feat obdržel na 10. lvlu (správně dle fóra)
2) damage je dán náhodným hodem kostkou (špatně dle fóra)
3) damage funguje i na tvory, kteří
(pravděpodobně) nejsou zlí (špatně dle fóra)
EDIT: tak příště méně trollingu

Re: Exorcista - Zhouba zla
Posted: 22:58 02. Feb 2017
by Shaman88
Už víme a opravujeme.
Re: Exorcista - Zhouba zla
Posted: 23:12 02. Feb 2017
by Paulus
DMG opraven. Omlouvám se....nepochopil sem co je přesně problém

Re: Exorcista - Zhouba zla
Posted: 00:23 03. Feb 2017
by Absinthorix
Stane se

taky jsem to nenapsal úplně nejlíp
Re: Exorcista - Zhouba zla
Posted: 17:34 20. Apr 2017
by Paulus
Uzavřeno.