Page 1 of 1

UZAVŘENO - Lovec odměn

Posted: 14:17 14. Feb 2017
by Barbar321
Nemůžu to tvrdit 100% centně, ale přijde mi, že lovčí v hospodě v Kahzetu na první klik po restartu vždy odpoví, že nemáš štěstí a žádný lov nenabídne. Až když to zkusí buď někdo jiný a nebo za několik IC hodin, lov je k mání.

Neznám způsob určení (výpočtu) pravděpodobnosti, abych to mohl s jistotou tvrdit, ale když jsem hrál dole skoro sám, bylo to téměř pravidlem. První klik=nic. Bylo by možné ověřit funkčnost, zda- li se tam opravdu nedostává 0 pro prvního žádajícího (předpokládám, že podobné to bude i u ostatních, ale tam se asi častěji stane, že na něj klikne někdo jiný a není to tak jen na jednom hráči, aby to přišlo podezřelé)

Není tam nějaký časovač, který se spustí ne automaticky, ale až s prvním zájemcem?

Re: Lovec odměn

Posted: 14:38 14. Feb 2017
by kucik
Je to možné. Záleží, jak jsou za sebou v dialogu poskládané scripty no_love_q_gener a no_love_q_rictco.

Kdyby na to někdo mohl mrknout a hodit screen rozbalenýho dialogu no_lovectrofeji.

Re: Lovec odměn

Posted: 17:52 14. Feb 2017
by Paulus
Posláno Kucikovi.

Re: Lovec odměn

Posted: 17:58 14. Feb 2017
by kucik
Nepřipadá mi, že by tam byla chyba. Ale je tam vždycky jenom 25% šance na vygenerování nabídky.

Re: Lovec odměn

Posted: 18:15 14. Feb 2017
by karolina
kucik wrote:Nepřipadá mi, že by tam byla chyba. Ale je tam vždycky jenom 25% šance na vygenerování nabídky.
Já mám pocit, že ty questy celkově trvá po restartu než naběhnou. V dílnách když se po restartu ptám na výkup tak taky všichni řeknou, ž nic neshání a za 15 minut třeba už něco chtějí.

Re: Lovec odměn

Posted: 18:29 14. Feb 2017
by kucik
Tam je ta šance na vygenerování ještě menší. Ale řekl bych, že je to správně. Jinak bylo o tom, kdo tam doběhne první po restartu.

Re: Lovec odměn

Posted: 19:36 14. Feb 2017
by karolina
kucik wrote:Tam je ta šance na vygenerování ještě menší. Ale řekl bych, že je to správně. Jinak bylo o tom, kdo tam doběhne první po restartu.
Já v tom taky nevidím chybu.

Re: Lovec odměn

Posted: 21:29 14. Feb 2017
by Barbar321
Děkuju za kontrolu

Re: Lovec odměn

Posted: 21:40 14. Feb 2017
by Paulus
UZAVŘENO