Page 1 of 2
Tvář roku
Posted: 23:50 16. Jan 2008
by igor
Aby čekání rychlejc uteklo, připravil jsem takovou malou anketu. Je to výběr "nejpovedenějších" ksichtů ze srazů

A vy hlasujte, která tvář je podle vás ta nejlepší!

Svůj názor můžete samozřejmě napsat a říct ostatním, proč právě Vámi zvolená fotka by měla vyhrát.
(vítěz dostane čekuládovýho mikuláše co mi zbyl z Vánoc)
Foto č. 1
Foto č. 2
Foto č. 3
Foto č. 4
Foto č. 5
Foto č. 6
Foto č. 7

Re: Tvář roku
Posted: 00:02 17. Jan 2008
by jitka
Re: Tvář roku
Posted: 00:04 17. Jan 2008
by igor
Tak přes prvotní sympatie fotky č.1, kdy mě zaujal upřímný veselý kukuč s bujnou kšticí na hlavě budu hlasovat pro fotku č.6. Mladá paní zde působí poněkud stydlivě, což působí docela roztomile a k tomu slušivý kostým... no dávam svůj hlas

Re: Tvář roku
Posted: 00:08 17. Jan 2008
by steel_martin
Hkasoval jsem pro fotku č.1 neboť je to roztomilé a upřímné.

Re: Tvář roku
Posted: 01:28 17. Jan 2008
by OneHeart
já hlasuji pro fotku číslo 3., Sorrow na ní vypadá, jako by na ulici potkal Thea

Re: Tvář roku
Posted: 01:36 17. Jan 2008
by Sorrow
OneHeart wrote:já hlasuji pro fotku číslo 3., Sorrow na ní vypadá, jako by na ulici potkal Thea


A jeste si tak zkus tipnout co asi kricim.Ale jinak jsem dobrak od kosti

Re: Tvář roku
Posted: 01:40 17. Jan 2008
by OneHeart
"To je vóón!"

Re: Tvář roku
Posted: 01:45 17. Jan 2008
by Sorrow
OneHeart wrote:"To je vóón!"

Nooo, skoro to i tak vypada

Re: Tvář roku
Posted: 07:12 17. Jan 2008
by Krata
Foto č. 1 je jasnej favorit, doufám že po tom co sem daroval hlas dostanu podíl z výhry

Re: Tvář roku
Posted: 09:02 17. Jan 2008
by Theogil I
Mezi tou bandou nemytých hlav je andělská tvář na obraze č.6 pastvou pro oči ... můj hlas.
Re: Tvář roku
Posted: 09:13 17. Jan 2008
by maku
Číslo 1. nemá chybu. Velice povedená fotečka

Btw napadlo někoho použít ty fotky a udělat z nich něco jako logo Thalie?

Re: Tvář roku
Posted: 09:17 17. Jan 2008
by wekslo
Ja hlasuju pro herce z reklamy na bile zuby z fotky c.1 ;] *zatvari se zavistive*
At si ty zuby zkazi cokoladou!! pff...
Re: Tvář roku
Posted: 10:11 17. Jan 2008
by Theo
Sorrow wrote:OneHeart wrote:já hlasuji pro fotku číslo 3., Sorrow na ní vypadá, jako by na ulici potkal Thea


A jeste si tak zkus tipnout co asi kricim.Ale jinak jsem dobrak od kosti

Keby ze sa stretneme, skoncime u piva. I kdyz tomu Sorrow neveri
Uz som chcel mu dat hlas ... ale pak ten hlas
nymfy ma uplne omotal

A ruka zvolila
c. 6!
Re: Tvář roku
Posted: 11:27 17. Jan 2008
by Sorrow
Foto c. 1 : uplnej Fred Flinstone

Re: Tvář roku
Posted: 11:36 17. Jan 2008
by igor
No foto č.1 je takový lákadlo na powipovej sraz
