Page 1 of 2

Tvář roku

Posted: 23:50 16. Jan 2008
by igor
Aby čekání rychlejc uteklo, připravil jsem takovou malou anketu. Je to výběr "nejpovedenějších" ksichtů ze srazů :) A vy hlasujte, která tvář je podle vás ta nejlepší! :lol: Svůj názor můžete samozřejmě napsat a říct ostatním, proč právě Vámi zvolená fotka by měla vyhrát.
(vítěz dostane čekuládovýho mikuláše co mi zbyl z Vánoc)

Foto č. 1
Image

Foto č. 2
Image

Foto č. 3
Image

Foto č. 4
Image

Foto č. 5
Image

Foto č. 6
Image

Foto č. 7
Image

Re: Tvář roku

Posted: 00:02 17. Jan 2008
by jitka
no tak ja jsem hlasovala pro ksicht cislo 6 . :) a proc ? lidi kouknete to je jiste mala modlidba nebo pekelne soustredeni pred bojem :D :D :D :D :D



//Ps: miluju cokoladu tak prosim hlasujte pro ksicht cislo 6 DEKUJI :twisted:

Re: Tvář roku

Posted: 00:04 17. Jan 2008
by igor
Tak přes prvotní sympatie fotky č.1, kdy mě zaujal upřímný veselý kukuč s bujnou kšticí na hlavě budu hlasovat pro fotku č.6. Mladá paní zde působí poněkud stydlivě, což působí docela roztomile a k tomu slušivý kostým... no dávam svůj hlas :lol:

Re: Tvář roku

Posted: 00:08 17. Jan 2008
by steel_martin
Hkasoval jsem pro fotku č.1 neboť je to roztomilé a upřímné. :D

Re: Tvář roku

Posted: 01:28 17. Jan 2008
by OneHeart
já hlasuji pro fotku číslo 3., Sorrow na ní vypadá, jako by na ulici potkal Thea :lol:

Re: Tvář roku

Posted: 01:36 17. Jan 2008
by Sorrow
OneHeart wrote:já hlasuji pro fotku číslo 3., Sorrow na ní vypadá, jako by na ulici potkal Thea :lol:
:lol: A jeste si tak zkus tipnout co asi kricim.Ale jinak jsem dobrak od kosti :wink:

Re: Tvář roku

Posted: 01:40 17. Jan 2008
by OneHeart
"To je vóón!" :D

Re: Tvář roku

Posted: 01:45 17. Jan 2008
by Sorrow
OneHeart wrote:"To je vóón!" :D
Nooo, skoro to i tak vypada :D

Re: Tvář roku

Posted: 07:12 17. Jan 2008
by Krata
Foto č. 1 je jasnej favorit, doufám že po tom co sem daroval hlas dostanu podíl z výhry :D

Re: Tvář roku

Posted: 09:02 17. Jan 2008
by Theogil I
Mezi tou bandou nemytých hlav je andělská tvář na obraze č.6 pastvou pro oči ... můj hlas.

Re: Tvář roku

Posted: 09:13 17. Jan 2008
by maku
Číslo 1. nemá chybu. Velice povedená fotečka :wink: Btw napadlo někoho použít ty fotky a udělat z nich něco jako logo Thalie? :idea:

Re: Tvář roku

Posted: 09:17 17. Jan 2008
by wekslo
Ja hlasuju pro herce z reklamy na bile zuby z fotky c.1 ;] *zatvari se zavistive*

At si ty zuby zkazi cokoladou!! pff...

Re: Tvář roku

Posted: 10:11 17. Jan 2008
by Theo
Sorrow wrote:
OneHeart wrote:já hlasuji pro fotku číslo 3., Sorrow na ní vypadá, jako by na ulici potkal Thea :lol:
:lol: A jeste si tak zkus tipnout co asi kricim.Ale jinak jsem dobrak od kosti :wink:
Keby ze sa stretneme, skoncime u piva. I kdyz tomu Sorrow neveri :mrgreen:

Uz som chcel mu dat hlas ... ale pak ten hlas nymfy ma uplne omotal :shock: A ruka zvolila c. 6!

Re: Tvář roku

Posted: 11:27 17. Jan 2008
by Sorrow
Foto c. 1 : uplnej Fred Flinstone :lol:

Re: Tvář roku

Posted: 11:36 17. Jan 2008
by igor
No foto č.1 je takový lákadlo na powipovej sraz :-D