Page 1 of 3

POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 09:38 17. Jan 2008
by Rejty
POWIPOVY SRAZ THALIE!!!

Myslim, ze je na case naplanovat dalsi sraz, tentokrate to bud uz powipovy. Nikdo se toho ujmout nechce, takze to zase zbude na me. :roll: Videl bych to od pulky unora dal, jelikoz to uz bude po zkouskovem a nekteri hrisnici dodelavaji veci jeste na zacatku unora *tvari se nenapadne*. Mistem konani bude tradicne nektera z Plzenskych hospudek. V uvahu pripada restaurace Simsalabim. Jedna se o utulnou hospudku da se rici ve fantasy stylu. Cenu jsou trochu vyssi, ale jinak by to stalo za to. Pivo tam toci Staropramen, Stellu a Hohegarden. Jako vzdy se to musi zamluvit dopredu, tak musime vedet, kolik prijede lidi. Napiste i prispevek, kdo pujde, at tam nehlasujou mrtvy duse.

Vice info zde: http://www.simsalabim.cz/foto.html

Hlasujte v ankete o datumu srazu! Hlasujte i ti, co neprijedete!!!

Pripadna diskuze zde...

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 09:44 17. Jan 2008
by Rejty
Dal jsem moznost ,,muzu vzdy." Jinak bych tam ty datumy nepsal, kdybych nemohl. :mrgreen:

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 11:41 17. Jan 2008
by OneHeart
já do tý západní kolonie Prahy rád zas přijedu :).
dal jsem možnost "Můžu vždy" ,ale je to spíš naopak. Ale stáčí mávnout kouzelným pařátkem a půjde to.

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 11:42 17. Jan 2008
by Sorrow
OneHeart wrote:já do tý západní kolonie Prahy rád zas přijedu :).
dal jsem možnost "Můžu vždy" ,ale je to spíš naopak. Ale stáčí mávnou kouzelným pařátkem a půjde to.
No Plzen je na zapad pane :D

Edit: teda ty jsi ale rychlej ani sem te nestacil opravit s tou zemepisnou polohou :lol:

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 12:09 17. Jan 2008
by Theogil I
Kdyby jen to nebylo tak příšerně daleko, rád bych Vás osobně poznal, tak asi budu muset vydržet na nějaký letní sraz na vícero dní.

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 12:15 17. Jan 2008
by jaara
Zrovna u tohohle hlasovani bych si myslel, ze by se dalo oznacit vice moznosti, hm?

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 12:30 17. Jan 2008
by photter
ta putyka nevypadá zle ale chlastat v Plzni smícháč je kapku střelený, ne ?

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 12:34 17. Jan 2008
by igor
photter wrote:ta putyka nevypadá zle ale chlastat v Plzni smícháč je kapku střelený, ne ?
Taky mě to napadlo, ale což... změna je život ;-) Prej tu je někde hospoda kde točí Chodovar, tak sme mohli zavzpomínat na letní časy nebo aspoň na náš tábor :lol:
Btw. mě se to hodí asi kdykoliv.

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 12:36 17. Jan 2008
by kucik
Teda takova fajnova knajpa. Nevyvedou nas odtamtud?

Pokud do toho nic nevleze, tak se budu snazit prijet.

Jo, mozna by bylo vazne lepsi, dat tam moznost hlasovat pro vic moznosti .... kdyzuz mame to novy forum.

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 12:51 17. Jan 2008
by Lord_Berserk
photter wrote:ta putyka nevypadá zle ale chlastat v Plzni smícháč je kapku střelený, ne ?
Tak pij ty noblesnejsi piva - Smichov je jen pro chudou spodinu :D
a bud rad ze tam netoci Budejickyho Bulhara :P

Takze se tesim az se tam sejdem u velkyho stolu pod Drakousem a kazdej at pride stejne voblecen jako bude jeho nova postava :mrgreen:

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 12:57 17. Jan 2008
by igor
Vzkazuju od Kiriho že může taky kdykoliv, ale aby tam hlavně měli tequilu pro RESe :D Kiri na fórum prej nepůjde dokud se nepustí Thalie, takže mam za něj hlasovací právo ;-)
Lord_Berserk wrote:a kazdej at pride stejne voblecen jako bude jeho nova postava
ještě že hraju teda za zloděje, oblečenej tedy přijdu normálně a vy půjdete domů o něco lehčí :-D

Edit: tak tequilu a ještě rum

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 12:58 17. Jan 2008
by OneHeart
Sorrow wrote: No Plzen je na zapad pane :D
I mistr seněkdy utne :).
Ten podnik vypadá dobře, třeba tam místo jídelního lístku budou rozdávat Player's Handbooky :P

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 13:10 17. Jan 2008
by photter
Lord_Berserk wrote:...kazdej at pride stejne voblecen jako bude jeho nova postava :mrgreen:
s timdle už mě neserte :twisted:

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 15:37 17. Jan 2008
by Teesha
photter wrote:
Lord_Berserk wrote:...kazdej at pride stejne voblecen jako bude jeho nova postava :mrgreen:
s timdle už mě neserte :twisted:
ušetřil bys na věcech...chceš neco poslat? určitě tu tho najdu dost :P

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Posted: 15:40 17. Jan 2008
by photter
koukni na datum, dyk zmrznu :?