Nelze se připojit
Posted: 18:05 02. Mar 2017
Ahoj,
od včerejšího dne se mi nedaří lognout do hry.
Když se chci připojit na server, vypíše to chyba spojení:nelze přeložit adresu
Nejsem si vědom žádné změny, nevíte někdo co s tím?
Dík za radu.
od včerejšího dne se mi nedaří lognout do hry.
Když se chci připojit na server, vypíše to chyba spojení:nelze přeložit adresu
Nejsem si vědom žádné změny, nevíte někdo co s tím?
Dík za radu.