Page 1 of 1
Kel-A-Hazr - nevěstinec - pokoje (nová verze ?)
Posted: 19:55 26. Mar 2017
by Fryn
Nevím co se provádělo s touto lokací, ale přijde mi nějaká rozdrbaná. Předtím když si postava objednala pokoj, tak jen otevřela dveře daného pokoje a mohla do něho vejít.
Teď je to ve stylu, otevřeš dveře a vidíš nějakou očesanou nebo komplet prázdnou verzi původního pokoje a ve dveřích vězí klasický přechod. Pokud jím projdeš, dostaneš se do nové lokace, kde se nachází původní pokoj.
Problém je v tom, že je to navíc i past pro postavy, protože jakmile vyprší klíč od pokoje, nedá se dostat ven, páka na otevírání dveří nefunguje.
Tímto navíc hlásím uzamčení své nebohé postavy

.
Re: Kel-A-Hazr - nevěstinec - pokoje (nová verze ?)
Posted: 21:52 26. Mar 2017
by karolina
Lokace se delila na dve kvuli totalni preplacanosti placeblama a lagum. Paky jsem se pokousela opravit, ale asi to nedopadlo. Ted uz ani nic neopravim neb jsem bez pocitace na neznamo dlouhou dobu(dokud si nekoupim novy). Tak treba na to nekdo mrkne.
Re: Kel-A-Hazr - nevěstinec - pokoje (nová verze ?)
Posted: 20:48 27. Mar 2017
by Fryn
Sakra, to jsem asi jeden z mála, komu tento typ lokací nedělá problémy. V podstatě kromě občasných problémů samotného serveru, jsem tu zažil lagy jen v případě hromadného spawnu NPC.
Ta lokace působí malinko podivně, jako by se nahrála nějaká nedokončená verze (nemluvím teď o funkčnosti), trochu mě zarážejí ty prázdné prostory za přechody, každopádně dík za info.
Re: Kel-A-Hazr - nevěstinec - pokoje (nová verze ?)
Posted: 09:48 28. Mar 2017
by karolina
Ja to vylepsim až budu mít compa.
Paulusi nemohl bys zatím opravit ty paky? Budou mít asi špatný tag toho co otevírají.
Re: Kel-A-Hazr - nevěstinec - pokoje (nová verze ?)
Posted: 10:11 28. Mar 2017
by Paulus
karolina wrote:Ja to vylepsim až budu mít compa.
Paulusi nemohl bys zatím opravit ty paky? Budou mít asi špatný tag toho co otevírají.
Zítra na to kouknu dnes se k tomu nedostanu. Akorát co nahrání? Mam to zatim dat přes web nebo budeme otravovat Rejtyho?

Re: Kel-A-Hazr - nevěstinec - pokoje (nová verze ?)
Posted: 11:48 28. Mar 2017
by Rejty
Klidně to nahraju do modulu, když mi to pošleš. Přes web rozhodně opravy nenahrávejte, stačí mi to poslat...