Page 1 of 1

UZAVŘENO - zaseknutá postava

Posted: 17:06 02. Apr 2017
by Barbar321
Nestihl jsem před restartem projít s postavou přes systémové dveře v lokaci Ssapelaugra. Po restartu jsou dveře zamčené a není tak možné se vrátit zpět.

Mohl by mi někdo odsud postavu vytáhnout?

PS: taky by asi nebylo na škodu sem instalovat páku, která by je v takových případech opět otevírala zevnitř

Re: zaseknutá postava

Posted: 17:25 02. Apr 2017
by kokosak
Vytáhnuto

Re: zaseknutá postava

Posted: 22:24 19. Apr 2017
by Paulus
Uzavřeno.