Page 1 of 1
Útok v obraně, vylepšený útok v obraně
Posted: 22:22 13. Apr 2017
by Sokar
Pokud jej má postava aktivní, často se stává, že NPC do ní "drcnou" a mód se sám vypne.
Re: Útok v obraně, vylepšený útok v obraně
Posted: 06:53 14. Apr 2017
by Shaman88
Bohužel je to hardcoede - neupravitelné/neopravitelné.
Re: Útok v obraně, vylepšený útok v obraně
Posted: 20:23 14. Apr 2017
by Sokar
Nejde se proti tomu nějak bránit? Děje se to celkem často.
Re: Útok v obraně, vylepšený útok v obraně
Posted: 22:33 14. Apr 2017
by Caehan
Nešlo by udělat alternativní feat stejného jména, co tuhle věc dělá také, ale prostě jí jen zapíná a vypíná, a zároveň funguje jako alternativní prerekvizita pro jiné featy a prestižky?
Re: Útok v obraně, vylepšený útok v obraně
Posted: 21:42 15. Apr 2017
by Player
Toto souvisí s tím na co jsem se (jinde) už zde ptal, flat bug a je to důvod proč už tu již nehraji.
V tom konkrétním topicu se to pak zamluvilo, plánujete nějakou úpravu/opravu/revizi těch kolizních modelů potvor nebo je to příliš složité na dohledání co kdo kde udělal špatně?
Re: Útok v obraně, vylepšený útok v obraně
Posted: 15:10 16. Apr 2017
by J.F.Payne
Nešlo by to upravit tak, že po zapnutí módu postava prostě obdrží +10 k AC a postih k AB (+5/-5), dokud to hráč nevypne, nebo nezapne jinej bojovej mód? Na jednom NWN 2 serveru to tak měli (ale nevím jestli to tak není už v origo NWN 2).
Re: Útok v obraně, vylepšený útok v obraně
Posted: 15:17 16. Apr 2017
by Mourisson1
To je origo NWN2 mechanika.
Re: Útok v obraně, vylepšený útok v obraně
Posted: 15:33 16. Apr 2017
by Caehan
Na Sinfaru to tak funguje (minimálně u rychlé střelby, nevím, jestli to u útoku v obraně neupravili kvůli balancu) a to je NWN 1, nevím, jestli k tomu používají nějakou nadstavbu, ale nedovedu si představit, proč by nemohlo jít udělat tím, že se prostě udělá ten feat nanovo.
Re: Útok v obraně, vylepšený útok v obraně
Posted: 08:56 18. Apr 2017
by Rejty
Pište mi sem prosím PŘESNÝ název lokace a PŘESNÝ název NPC, které takto shazují útok v obraně atd. Mám podezření, co by to mohlo dělat, ale potřebuju si to ověřit, předpokládám, že se tak neděje úplně všude.
Re: Útok v obraně, vylepšený útok v obraně
Posted: 09:22 18. Apr 2017
by JAH
Takhle z patra např. celá sféra hniloby.
Re: Útok v obraně, vylepšený útok v obraně
Posted: 09:23 18. Apr 2017
by Shaman88
Caehan wrote:Na Sinfaru to tak funguje (minimálně u rychlé střelby, nevím, jestli to u útoku v obraně neupravili kvůli balancu) a to je NWN 1, nevím, jestli k tomu používají nějakou nadstavbu, ale nedovedu si představit, proč by nemohlo jít udělat tím, že se prostě udělá ten feat nanovo.
Sinfar je technicky úplně jiná liga (mají server v podstatě přepsaný vlastníma silama).
Feat je jednoduchý, problém je podchytit všechny situace při kterých se to musí rušit a pak by to podle mě představovalo výkonový problém, protože ten typ AC, který by na to bylo potřeba používáme už na spoustu dalších věcí a přepočítávat vše při každém zapnutí a vypnutí featu by podle mě celé pohřbilo.
To už bych změnil radši to nastavení těch npc - tu velikost modelu.
Re: Útok v obraně, vylepšený útok v obraně
Posted: 21:23 18. Apr 2017
by Player
Přesný název NPC ti nenapíšu ale standardně se to dělo ve -
skogr-severní pohřebiště - starý kostlivec (standardní spawn koster nablízko)
a
pak u žab tam si bohužel název lokace nepamatuji nějak jako - tyfur dauren (už je to dlouho co jsem kvůli tomu přestal hrát)
Re: Útok v obraně, vylepšený útok v obraně
Posted: 19:17 19. Apr 2017
by Mourisson1
Močály - pavoučí tunel 1
Vdova černá
(Ne, nešlo o efekt kouzla pavučina)
Loviště - pobřeží - strašidelný maják 2
Elementál blesku
*Písečné jeskyně 3
Gnoll
Poušť - ruiny - podzemí 1
Janni