Page 1 of 1

UZAVŘENO - Rudý štír

Posted: 13:43 16. Apr 2017
by Nalkanar
Vypadá to, že jim někdo dal imku na mysl, nebo něco podobného. Když jim dám slovo víry, tak i při neúspěchu se dál pohybují (tam předpokládám, že tím pádem nemají slepotu), ani nejsou omráčení (tak jako před nedávnými úpravami).


Mansur al Favrashi-Hid'Aji sesílá Slovo víry
Mansur al Favrashi-Hid'Aji : Hod na iniciativu : 5 : (4 + 1 = 5)
Rudý štír : Hod na vůli proti Věštby : *neúspěch* : (12 + 7 = 19 proti TO: XX)
Rudý štír : Hod na vůli proti Věštby : *neúspěch* : (16 + 6 = 22 proti TO: XX)

Imku to nevypisuje, ale stávalo se mi i na jiných serverech, že u slova víry, to nic o imce nevypsalo ani u immuních potvor. Nebo taky možná jen blbne oslepení × AI.

Slovo víry mi jinak přišlo, že funguje dobře.

Re: Rudý štír

Posted: 14:00 16. Apr 2017
by Mourisson1
Mají imunitu:
saveimka2.png
saveimka2.png (39.2 KiB) Viewed 5420 times

Re: Rudý štír

Posted: 14:05 16. Apr 2017
by Nalkanar
Slovo víry nevypisuje, tak dle uvážení (proč má štír imku?!) to může být jen vada na WoF.

Re: Rudý štír

Posted: 14:07 16. Apr 2017
by Mourisson1
Štír je Vermin (Havěť) a jednou z jejich vlastností je tuším právě to že jelikož postrádají jakoussi komplikovanější "mysl" tak jsou imunní na mysl ovlivňující.

Re: Rudý štír

Posted: 14:36 16. Apr 2017
by Derken-
Presne tak. Veskera havet by mela mit imku na mysl a pokud tomu tak neni, tak ji v chystanych upravach obdrzi.

Re: Rudý štír

Posted: 22:22 19. Apr 2017
by Paulus
Uzavřeno.