Page 1 of 1

Pro ty co nemají přístup do fora podtemna a hrají tam

Posted: 10:34 18. Apr 2017
by rosnicka
Dívejte se v hostinci na nástěnku, tam budu psát zprávy když se bude něco dít jako třebas dneska kdy bude dražba otroků

Re: Pro ty co nemají přístup do fora podtemna a hrají tam

Posted: 10:42 18. Apr 2017
by Rejty
O přístup stačí požádat mě.

Re: Pro ty co nemají přístup do fora podtemna a hrají tam

Posted: 11:01 18. Apr 2017
by rosnicka
já vím, o kom takhle vím tak jsem jim to řekla, postupně jim to říkám - se musím každýho zvlášt ptát a pak nevím kdo je dole a nehraje a nemůžu se ho zeptat. jsou to líný potvory tak je musím kapku buzerovat