Page 1 of 1
Nejde hrát
Posted: 14:27 30. Apr 2017
by snek
Načítání modulu 5% a restart každou minutu.
Re: Nejde hrát
Posted: 14:52 30. Apr 2017
by Shaman88
Nikdo kdo s tím může něco dělat tady není.
Re: Nejde hrát
Posted: 16:57 30. Apr 2017
by Rejty
Už by to mělo jít.
Re: Nejde hrát
Posted: 20:00 30. Apr 2017
by karolina
Sorry já nahrála modul s novym hakem a tlk, ale ty už jsem nenahrála :-/ zítra to napravím