Page 1 of 2

timeout

Posted: 17:29 02. May 2017
by Martenn
Ahoj, nevěděl sem kam to napsat, tak se případně omlouvám za špatně zvolený topic. Jedná se mi o to, že se nejsem schopný přuihlásit do hry. Vše potřebné jsem stáhl, zkopíroval kam patří a při logování mi to píše "servr nalezen, neodpovídá, timeout". Může mi někdo poradit co s tím?..děkuju.

Re: timeout

Posted: 17:52 02. May 2017
by kucik
Návod, jak se připojit:
http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm

Zní to, jako by ses neregistroval na webu.

Re: timeout

Posted: 18:39 02. May 2017
by Martenn
kucik wrote:Návod, jak se připojit:
http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm

Zní to, jako by ses neregistroval na webu.

Účet na stránkách Thalie a NWN účet mám stejný. Všude se přihlašuju pod stejným nickem "Martenn". Již sem se přihlašoval a skočilo mi to až do postav. Tam mi to psalo "byl jsi zaveden" a nic. Tak sem vše znova postahoval, rozbalil a uložil. Teď už to neskočí ani do postav a píše to " Snažím se najít server. Připojení k servru selhalo. Server neodpovídá ( timeout )". Fakt nevím čím by to mohlo být. Mám nové připojení od O2. Že by bylo tak pomalé? Mám 20Mb, wifi. Signál super. Tak nevím. Ve Firewallu sem taky koukal a je to povolené, takže v pohodě.

Re: timeout

Posted: 10:36 03. May 2017
by kucik
Vypadá to, že jsi měl proházené klíče. Zkus to teď.

Re: timeout

Posted: 19:31 03. May 2017
by Martenn
kucik wrote:Vypadá to, že jsi měl proházené klíče. Zkus to teď.
Tak sem to zkusil a pořád to samé. Každopádně díky za snahu.

Re: timeout

Posted: 15:39 10. May 2017
by kucik
Teď jsem se chvíli nedostal k pc, pokud to chceš dořešit, tak dej vědět, nebo zkus lognout a mrknu, v čem je problém.

Re: timeout

Posted: 18:49 11. May 2017
by Martenn
kucik wrote:Teď jsem se chvíli nedostal k pc, pokud to chceš dořešit, tak dej vědět, nebo zkus lognout a mrknu, v čem je problém.
OK, žádný problém. Řekni si kdy se ti to hodí a já se přizpůsobím. Jsem až do konce Května doma..:-)

Re: timeout

Posted: 10:10 12. May 2017
by kucik
Kdykoliv zkus lognout. Potřebuju jenom vidět výsledný log.

Re: timeout

Posted: 20:21 12. May 2017
by Martenn
kucik wrote:Kdykoliv zkus lognout. Potřebuju jenom vidět výsledný log.
Tak sem to zkusil. Měl bys to tam mít.

Re: timeout

Posted: 10:49 15. May 2017
by kucik
Nevidim z minulého týdne vůbec žádný pokus s tvým loginem, ani s klíči, ani z tvé ip adresy. Kdy jsi to zkoušel?

Re: timeout

Posted: 16:24 20. May 2017
by Martenn
kucik wrote:Nevidim z minulého týdne vůbec žádný pokus s tvým loginem, ani s klíči, ani z tvé ip adresy. Kdy jsi to zkoušel?
Zkusil jsem to tedy znova.
Dne 20.5.2017 v 16:20 až 16:24..Zkoušel jsem to dvakrát.

Re: timeout

Posted: 12:04 22. May 2017
by kucik
Vůbec nic tam o tom není. Připojuješ se na správnou adresu?

Kolem toho času jsou jen tato přihlášení. Předpokládám, že ani jedno nejsi ty, že?
[2017-05-20 16:19:27] NWN: Checking player 'zelenac'
[2017-05-20 16:37:33] NWN: Checking player 'Sokar'

Re: timeout

Posted: 11:56 23. May 2017
by Martenn
kucik wrote:Vůbec nic tam o tom není. Připojuješ se na správnou adresu?

Kolem toho času jsou jen tato přihlášení. Předpokládám, že ani jedno nejsi ty, že?
[2017-05-20 16:19:27] NWN: Checking player 'zelenac'
[2017-05-20 16:37:33] NWN: Checking player 'Sokar'
aha..:-(
přihlašuju se na tuhle adresu: thalie.pilsfree.cz
účet v bioware: Martenn, stejný jako na Thalii: Martenn
Jinak ve hře se k účtu "Martenn" připojím ( "více hráčů", účet Martenn atd. ). Po zadání "síťová hra - adresa thalie viz. výš" to píše co sem už psal. Nenajde ho to. Myslíš, že bude lepší si založit nový účet na bioware a i na thalii a pak doladit klíče přes tebe? Nebo tě něco napadá?..:-)
Zkusil jsem to znovu v 11:49 až 11:51, dne 23.5.2017

Re: timeout

Posted: 12:07 23. May 2017
by kucik
Spíš bych doporučil pořádně zkontrolovat, jestli v tom thalie.pilsfree.cz není nějaký překlep.
Případně můžeš zkusit přímo IP adresu 78.108.108.89
Nebo si od někoho nech poslat zástupce na plochu se předvyplněnými údaji.

Bioware servery už pár let stejně neběží, takže tam nemá smysl nic zakládat. :)
Pro jistotu - nemyslíš tím timeoutem právě to, když ti to napíše, že se nelze přihlásit na bioware? Odtamtud můžeš klidně dál pokračovat.

Re: timeout

Posted: 19:52 23. May 2017
by Martenn
kucik wrote:Spíš bych doporučil pořádně zkontrolovat, jestli v tom thalie.pilsfree.cz není nějaký překlep.
Případně můžeš zkusit přímo IP adresu 78.108.108.89
Nebo si od někoho nech poslat zástupce na plochu se předvyplněnými údaji.

Bioware servery už pár let stejně neběží, takže tam nemá smysl nic zakládat. :)
Pro jistotu - nemyslíš tím timeoutem právě to, když ti to napíše, že se nelze přihlásit na bioware? Odtamtud můžeš klidně dál pokračovat.

Tak to nejde ani přes IPinu. A na učet u bioware mi to píše, že se nejde přihlásit k hlavnímu servru, některé služby nemusí být přístupné. To ale psalo vždycky. Myslím si, že je to ztráta času tvého i mého. Asi se na to vyprdnu...:-(