Page 1 of 1
Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusové
Posted: 19:06 08. May 2017
by Progress
Dobrý den, Bard si mezi svými bonusovými odbornostmi (22,25,... lvl) nemůže vzít Automatické klidné kouzlo I - II, i když je na fóru v mechanice uvedeno, že by jít vzít mělo. Samozřejmostí je, že všechny požadavky na to kladené jsou splněny:) Bylo by možné provést opravu?
Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov
Posted: 19:10 08. May 2017
by Mourisson1
Mohl by ho tam vzít pokud by splňoval požadavky, imo. Nicméně požadavek je schopnost sesílat 9. kruh kouzel, a to jako bard nemůžeš, takže pokud tam nemáš 17 lvlů čaroděje/zaklínače/klerika/druida (9. kruh), tak se ti tam neobjeví.
EDIT: Minimálně v normálním NWN to platí.
Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov
Posted: 19:22 08. May 2017
by Progress
Tento požadavek na NT neplatí: viz.:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6259 
Alias. požadavkem je 1. kruh.
Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov
Posted: 19:25 08. May 2017
by Mourisson1
Aaa, vidím, máš pravdu. Tak to se omlouvám, moje chyba

Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov
Posted: 19:27 08. May 2017
by Shaman88
Bard to má, akorát to není v bonusovkách.
Oprava bude v nejbližších dnech.
Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov
Posted: 08:56 07. Jun 2017
by Progress
Dobrý den,
mohu se zeptat jak to vypadá s opravou?:) Resp. pokud by to ještě nějakou dobu trvalo, mohu poprosit nějaké hodné DM ve hře, abychom to naklikali ručně? Mohu již párkrát navštívit mistra a stojím jen na té bonusovce:)
Děkuji.
Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov
Posted: 09:26 07. Jun 2017
by Shaman88
Opravy do haků budu dělat tenhle víkend.
Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov
Posted: 21:49 13. Jul 2017
by Progress
Hlásím, že ani po opravě, která byla hlášena na webu, nemůže bard vzít samospouštěcí kouzla mezi bonusovými:)
Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov
Posted: 19:39 14. Jul 2017
by Paulus
Progress wrote:Hlásím, že ani po opravě, která byla hlášena na webu, nemůže bard vzít samospouštěcí kouzla mezi bonusovými:)
Mělo by to jít. Koukám, že Shaman to opravdu nahrával před novým konfigem....jen taková drobná otázka (nechci rýpat jen pro jistotu) kolikátý level je tvůj bard?
Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov
Posted: 20:04 14. Jul 2017
by Progress
Teď na 28 lvl se mi nabízí klasická bonusová kouzla jako je Ohromné charisma, dodatečná hudba,... ale to Automatické klidné kouzlo II nikoliv (Automatické klidné kouzlo I - už mám).
Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov
Posted: 17:26 16. Jul 2017
by Paulus
Bohužel opravdu nevidím kde by mohl být zádrhel ale až budu mít chvíli tak na to ještě kouknu.