Page 1 of 2

Překupnik

Posted: 17:31 17. May 2017
by soul1
Co se děje že překupnik před restartem ma plnou nabidku a po restartu tam 90% věci zmizne? to to někdo važně odkoupí nebo se to jen ztrací? (To že si nejsem jisty jestli se my penize přičetly nebo ne zatim neřešim na to dělam dalši pokus že budu mit pro teď prazdny učet a počkam až se to stane znova)

Re: Překupnik

Posted: 19:03 17. May 2017
by Zeerit
Po restartu se to musí znovu načíst, což trvá asi 15 sec od chvíle, kdy na něj první člověk klikne :D

Re: Překupnik

Posted: 22:05 17. May 2017
by soul1
přišel jsem tam po několika hodinach od restartu pak jsem to zkusil o chvily později a nic :/

Re: Překupnik

Posted: 09:48 18. May 2017
by kucik
Stejně jako trezoy má překupník omezený počet věcí. Pokud jich tam někdo nacpe víc, tak tam sice budou do restartu, ale po restartu se znovu načte jen první X (100 nebo 200, už si nepamatuju).

Re: Překupnik

Posted: 10:24 18. May 2017
by soul1
Tak jedna věc.
je jich tam max do 30 100 to nepřekročilo ani nahodou.
druha věc. Co se teda stane stěma věcma co už to nenačte?

Re: Překupnik

Posted: 10:48 18. May 2017
by kucik
V tom případě by mě zajímalo, co to bylo za věci, co měly zmiznout, kdy a u jakýho překupníka.

Re: Překupnik

Posted: 09:45 31. May 2017
by soul1
Tak jo. muže mi někdo řici kolik % si překupnik bere? :D

Re: Překupnik

Posted: 09:52 31. May 2017
by kucik
Myslim si, že je to daný nastavením přirážky přímo na tom obchodě. Tzn. když tam něco dáš, tak je to rozdíl ceny, kterou řekneš, že za to chceš a ceny, za kterou to vidíš v obchodě.

Re: Překupnik

Posted: 10:13 31. May 2017
by soul1
Jenom že jsem prodaval s postavou knižečku za nějakejch 13 + 3 šperky co měly určitě taky těch 10k+ nějake svitky atd. je to prič na učtě jen 21k +/- jestli počitam a nejsem uplně blbě tak my to prostě znova nesedí :D nevím proč ale začinam si myslet že chapu proč toho překupnika použiva tak malo lidi.

Re: Překupnik

Posted: 10:25 31. May 2017
by kucik
Tak mi napiš třeba názvy itemů. Můžu zkusit proklepnout logy.

Re: Překupnik

Posted: 10:32 31. May 2017
by soul1
Ty jo budu muset projet ve hře z paměti nevím. ale jednalo se o knihu vyvolavani, 2x prsten na inteligenci +3 1x nahrdelnik +3 int a jestli si pamatuji spravně tak jsem tam hazel i kapě +3 int a uplně pod cenou jsem to nehazel a proto mi to co mam na učtě prostě nějak nechce matematicky sedět :D

Re: Překupnik

Posted: 10:41 31. May 2017
by kucik
A kdy jsi to tam dával? V logu nevidim, že by to někdo kupoval, aspoň ne od víkendu a v inventáři to tam taky neni.

Re: Překupnik

Posted: 11:10 31. May 2017
by soul1
mam dojem že v období +/- kratce po te co se zde překupnik řešil posledně. chtěl jsem tim vyzkoušet co jsem si myslel. a ještě nedavno jsem tam pravě ty věci viděl a dneska už ne tak jsem šel skontrolovat učet a no takhle to vypada. jen to potvrzuje mé podezřeni že u překupnika po určite době prostě mizej věci.

Re: Překupnik

Posted: 13:23 31. May 2017
by kucik
To si uplně nemyslim. Samo od sebe těžko něco zmizí.
Kdyžuž se ten item jednou uloží a pak se ho podaří po restartu obnovit, tak se s nim neděje vůbec nic až do doby, než ho někdo koupí.
Ledacos jde dohledat, ale chce to mít nějaký informace. Třeba co hledáš a ze kdy. :)

Re: Překupnik

Posted: 13:35 31. May 2017
by Progress
Nooo, není to tak, že nabízené zboží u překupníka, které si nikdo nějakou dobu nekoupí po nějaké době zmizí? Já měl dojem, že se se to tak někdy v min. zavádělo, aby se tam zboží moc nekumulovalo a nezpomalovalo server při načítání?