Page 1 of 1
Nacitani...
Posted: 18:26 21. Jan 2008
by Sorrow
Teda nevim co se deje a jestli je to jen u mne, kdyz koukam az z Anglie ale hrozne se mi pomalu nacitaj stranky.Co u vas, mate to v pohode?
Re: Nacitani...
Posted: 18:35 21. Jan 2008
by Krata
Jo mě to taky leze jak šnek..
Re: Nacitani...
Posted: 18:56 21. Jan 2008
by jaara
Řešíte věci, které se vyřeší samy..
Re: Nacitani...
Posted: 19:01 21. Jan 2008
by Sorrow
Hele ho, bubak vylez...
PS:nic neresim,jen jsem se ptal

Re: Nacitani...
Posted: 19:16 21. Jan 2008
by Rejty
jaara wrote:Řešíte věci, které se vyřeší samy..
Se uz zacinaji nudit...

Re: Nacitani...
Posted: 22:18 21. Jan 2008
by jiromir
jaara wrote:Řešíte věci, které se vyřeší samy..

tyvole, to je hláška
