Page 1 of 1

Nacitani...

Posted: 18:26 21. Jan 2008
by Sorrow
Teda nevim co se deje a jestli je to jen u mne, kdyz koukam az z Anglie ale hrozne se mi pomalu nacitaj stranky.Co u vas, mate to v pohode?

Re: Nacitani...

Posted: 18:35 21. Jan 2008
by Krata
Jo mě to taky leze jak šnek..

Re: Nacitani...

Posted: 18:56 21. Jan 2008
by jaara
Řešíte věci, které se vyřeší samy..

Re: Nacitani...

Posted: 19:01 21. Jan 2008
by Sorrow
Hele ho, bubak vylez...

PS:nic neresim,jen jsem se ptal :wink:

Re: Nacitani...

Posted: 19:16 21. Jan 2008
by Rejty
jaara wrote:Řešíte věci, které se vyřeší samy..
Se uz zacinaji nudit... :mrgreen:

Re: Nacitani...

Posted: 22:18 21. Jan 2008
by jiromir
jaara wrote:Řešíte věci, které se vyřeší samy..
:mrgreen: tyvole, to je hláška ;)