Page 1 of 1

Vířivý útok

Posted: 22:09 21. Aug 2017
by Diemo
Zdravím,

po aktivaci vířivého útoku a provedení útoku zůstane postava ve flatu, většinou to pak končí smrtí postavy.

Přišlo mi, že postava nereagovala ani na pití lektvarů.

Šlo by s tím něco udělat?

Děkuji.

Re: Vířivý útok

Posted: 13:13 22. Aug 2017
by kucik
To je klasickej bug vířivého útoku, nebo ne? Neřešilo se to na ST? Už si prd pamatuju.

Re: Vířivý útok

Posted: 14:31 22. Aug 2017
by Shaman88
Dělá to jen když jsi obklíčen přesně 3 nepřáteli. (takže pokud jsou 3 tak to nezapínej)
Mělo by pomoct zapnutí víříváku znova.

Re: Vířivý útok

Posted: 16:33 22. Aug 2017
by Diemo
Díky za reakce, a nebylo by možné tedy zkrátit dobu opětovného aktivování vířiváku?

Re: Vířivý útok

Posted: 17:15 22. Aug 2017
by kucik
Nespočívala tenkrát oprava v tom, že se v2da nastavil výřivej útok na okamžitou akci, aby neházel tu blokaci?

Tj. nestačilo by nastavit CastTime pro Whirlwind v spells.2da na 0 nebo ****? Je to teda trochu od boku. Je to hodně let a původní topic je smazanej :/