Page 1 of 1
VYŘEŠENO-Byl jsi zaveden - nemožnost připojit
Posted: 07:54 25. Sep 2017
by Goran
Hra hlásí po připojení s postavou hlášku "byl jsi zaveden". Testováno s více postavami a účty, ovšem na stejném připojení.
Re: Byl jsi zaveden - nemožnost připojit
Posted: 09:50 25. Sep 2017
by artaxas
je tomu tak, taky mi to napsalo ,byl jsi zaveden,. asi to padlo.
Re: Byl jsi zaveden - nemožnost připojit
Posted: 12:52 25. Sep 2017
by Aquila
Už to jede!

Re: Byl jsi zaveden - nemožnost připojit
Posted: 17:07 25. Sep 2017
by JAH
Restartnul sem to, jede. Vyreseno.
Re: Byl jsi zaveden - nemožnost připojit
Posted: 21:08 25. Sep 2017
by Aquila
JAH wrote:Restartnul sem to, jede. Vyreseno.
Jah na hrad!