Page 1 of 1

ples

Posted: 19:15 30. Apr 2007
by Pajule
sme v cera kecaly s Jitkou a napadlo nas, co kdyby se usporadal ples?muze se to vazat s nejakou vyznamnou udalosti v historii Thaliee..treba :roll: :lol:

Posted: 19:33 30. Apr 2007
by Michal
Možná by se to dalo s něčím spojit. S nějakejma soutěžema a oslavama. Ale asi by se s tím mělo počkat na novej server aby to moc nelagovalo.

Posted: 19:36 30. Apr 2007
by Daanri
Jop to uz sem psal...planuju sa nake akcie len cakame na novy server kvoli znizeniu lagov. Takze este chvilku strpenia a potom bude aj ples.

Posted: 19:47 30. Apr 2007
by igor
s Lucií Exos jsme se lehce bavili o nápadu uspořád rybářský závody, ale nic podrobnýho. Tak by se to možná mohlo spojit :-)

Posted: 19:48 30. Apr 2007
by Pajule
jop jop..to ej jasny

Posted: 19:49 30. Apr 2007
by Daanri
Jo jo akcie je naplanovanych zu vcelku dost :lol: uz to chce len ten novy server :wink:

Posted: 20:06 30. Apr 2007
by pepa48
*nenapadne kouka pravym okem po jaarovi jestli uz to nahodou nekupuje*

Posted: 20:11 30. Apr 2007
by melvik
Daanri wrote:Jop to uz sem psal...planuju sa nake akcie len cakame na novy server kvoli znizeniu lagov. Takze este chvilku strpenia a potom bude aj ples.

NENE, znizenie lagu, zadne lagy doufejme :)

Posted: 23:32 30. Apr 2007
by Daanri
Jak doufejme? Predsa vsetci dobre vime ze ziadne lagy s novym serverom nebudou :lol: :lol: :lol:

Posted: 10:26 01. May 2007
by monstera
igor wrote:s Lucií Exos jsme se lehce bavili o nápadu uspořád rybářský závody, ale nic podrobnýho. Tak by se to možná mohlo spojit :-)
Ale protože skily padly při útoku v niveč, na závody asi je ještě brzo . Lucie

Posted: 10:40 01. May 2007
by Theo
Z profesionalem se mi sutezit nechce :roll:

Kto ma poctivu nulu ako ja, udelame si zavody, a muzeme se poskladat kto jak ma na vyslednu cenu :D . At viteze urci stestena :D