Page 1 of 1
Info o moderatorech
Posted: 12:36 23. Jan 2008
by Manon74
Mam takovej dotaz.Neslo by nekam udelat seznam, neco na ten zpusob jako se cleny tymu.Totiz aby nedochazelo k utapeni kontaktu na moderatory nekde v diskuzich.Hrac ktery se pak rozhodne treba vstoupit do nejake guildy ci skupiny muze rovnou vedet na koho se obratit apd.
Diky za vyjadreni.
Manon
Re: Info o moderatorech
Posted: 12:39 23. Jan 2008
by Krata
Jo to je dobrej nápad, dát kontakty na vůdce gild někam
Re: Info o moderatorech
Posted: 18:33 23. Jan 2008
by Daanri
No nevim, niektore gildy su povedzme tajne a dostat sa do nich by malo ist prave len IC v hre. Tym by to mohlo byt zaujimavejsie ked by postava v hre skumala kde aka gilda existuje a aka je moznost do nej vstupit. Viac menej sa hrac co sa zaujima o naku gildu moze vzdy obratit na DM, pretoze vacsina gild bude hlavne zo zaciatku zamerana na NPC gildy, kde hraci budu len clenovia.
Re: Info o moderatorech
Posted: 18:56 23. Jan 2008
by nomis_b
Krata wrote:Jo to je dobrej nápad, dát kontakty na vůdce gild někam
Daanri wrote:No nevim, niektore gildy su povedzme tajne a dostat sa do nich by malo ist prave len IC v hre
NO je pravda, ze nektere jsou tajne.. treba karadske podsveti byla az tak tajne, ze o nem nevedl snad vubec nikdo krome clenu.
Re: Info o moderatorech
Posted: 19:01 23. Jan 2008
by Krata
Hmm to je pravda.. taky sem se o to dost sanžil a zastával se toho názoru
