Page 1 of 1

VYŘEŠENO- zaseklý na kraji lokace

Posted: 19:29 30. Dec 2017
by snek
Ahoj, lognul jsem po restartu a jsem mimo lokaci, může mě někdo prosím vytáhnout? Díky.

Re: zaseklý na kraji lokace

Posted: 16:57 31. Dec 2017
by snek
Už dobrý.

Re: zaseklý na kraji lokace

Posted: 16:11 01. Jan 2018
by Miell
Dobře.. dneska večer bych mohla pomoct.. ale teď jsem byla mimo PC.