Page 1 of 1

Lagy serveru, kazdy den po 22:00.

Posted: 00:55 09. Jan 2018
by Ikstremist
1 - 2x za hodinu lagne server, bud me odpoji, nebo je tam lag na 30s. Mozna to ma co delat se spawnem vice potvor, protoze mimo dungy to vetsinou nelaguje tolik / tak markantne.
Po nekolika letech jsem se logl a tyhle lagy me uz podruhe zabily. Je mozne to nejak resit? Problem neni na me strane, mam konstantni ping 30ms na server.
Lec hra je v podstate nehratelna, krome povidani jakykoli dung = smrt lagem.

Na epic levelu to hodně bolí. Chci si u hry odpocinout, nemam cely dny na to abych dohanel resty z dungu kterej normalne dam i se zavrenyma ocima.

EDIT: Pokud je to o konektivite a penezich, rad prispeju nejakou tu kacku abych si mohl v zime par veceru zahrat.

Re: Lagy serveru, kazdy den po 22:00.

Posted: 23:45 09. Jan 2018
by Ikstremist
:?:

Re: Lagy serveru, kazdy den po 22:00.

Posted: 12:11 10. Jan 2018
by kucik
Hádám, že není nikdo, kdo by se tomu mohl věnovat.

Re: Lagy serveru, kazdy den po 22:00.

Posted: 13:38 10. Jan 2018
by Ikstremist
Myslím, že by možná stačil hard restart serveru. Kdoví kdy naposledy to bylo.

Re: Lagy serveru, kazdy den po 22:00.

Posted: 14:25 10. Jan 2018
by kucik
Pravděpodobně to nějaký rok bude. Problém je, že ta deska, co tam je se s normálním restartem sama neprobere a potřebuje fyzicky zmáčknout tlačítko.
Nicméně u serverových řešení se s pravidelným restartem uplně nepočítá (snad mimo windows).

Re: Lagy serveru, kazdy den po 22:00.

Posted: 00:00 11. Jan 2018
by Ikstremist
server běží na Linuxu?

Re: Lagy serveru, kazdy den po 22:00.

Posted: 13:41 11. Jan 2018
by kucik
Ano, na debianu.