Byl jsi zaveden
Posted: 15:28 28. Jan 2018
Hra hlásí po připojení s postavou hlášku "byl jsi zaveden". Pokud by měl někdo možnost chtělo by to restart...
mnojo .. hold jsi dneska nezahrajem ... restart 14:01 je samo o sobě divný vetšinou to je 14:05 takže chybka někdeProgress wrote:Hra hlásí po připojení s postavou hlášku "byl jsi zaveden". Pokud by měl někdo možnost chtělo by to restart...