Page 1 of 1

Byl jsi zaveden

Posted: 15:28 28. Jan 2018
by Progress
Hra hlásí po připojení s postavou hlášku "byl jsi zaveden". Pokud by měl někdo možnost chtělo by to restart...

Re: Byl jsi zaveden

Posted: 15:58 28. Jan 2018
by DarkKnight
Progress wrote:Hra hlásí po připojení s postavou hlášku "byl jsi zaveden". Pokud by měl někdo možnost chtělo by to restart...
mnojo .. hold jsi dneska nezahrajem ... restart 14:01 je samo o sobě divný vetšinou to je 14:05 takže chybka někde

Re: Byl jsi zaveden

Posted: 21:23 28. Jan 2018
by rosnicka
restartovala jsem a už to jede

Re: Byl jsi zaveden

Posted: 18:14 27. Mar 2018
by snek
Už je to tu zase. Byl jsi zaveden. Restart pls.