Page 1 of 1

Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Posted: 18:47 05. Apr 2018
by kokosak
http://store.steampowered.com/app/70445 ... ed_Edition

Hur? Hur dur?

Jako je to dvacet eček, nezlevněný, takže nevim... ale mělo by to bejt kompaktibilní. Prej. Co kdo na to?

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Posted: 20:39 05. Apr 2018
by Puxina
kokosak wrote:http://store.steampowered.com/app/704450/Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Hur? Hur dur?

Jako je to dvacet eček, nezlevněný, takže nevim... ale mělo by to bejt kompaktibilní. Prej. Co kdo na to?
Za 20 éček se mi to moc nevyplatí :) Sice to není moc, ale to si radši koupím něco jiné.

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Posted: 22:44 05. Apr 2018
by Decka
Pokud hraješ někde, kde to podporujou :wink:

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Posted: 23:08 05. Apr 2018
by kokosak
A naivní dotaz: co je potřeba k tomu, aby to bylo podporovaný?

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Posted: 06:35 06. Apr 2018
by Puxina
kokosak wrote:A naivní dotaz: co je potřeba k tomu, aby to bylo podporovaný?
To by mě taky zajímalo. Proč by to nemělo být kompatibilní třeba z Thalii? Skrz haky a různé další přidané věci?

Mě třeba přijde zbytečné dávat 20éček, jen proto abych měl nějaké rozumné rozlišení :). Hraju beztak v okně a nebo ve více oknech, když hraju víc postav.

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Posted: 12:47 06. Apr 2018
by J.F.Payne
Jestli se tím vyřešej problémy s grafikou, kvůli kterejm NWN teď prakticky nehraju, tak do toho za ty prachy jdu...

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Posted: 14:41 06. Apr 2018
by sandoftime
J.F.Payne wrote:Jestli se tím vyřešej problémy s grafikou, kvůli kterejm NWN teď prakticky nehraju, tak do toho za ty prachy jdu...
Neřeší to nic.

Ale odstranili Gama slider, protože ten původní slidoval rovnou nastavení monitoru. Takže enhanaced done.

A paráda je, že si za 3 éčka můžeš přikoupit sadu asi pěti portrétů jako DLC. Kvalitní obsah to teda jo.

Samozřejmě, 20e stojí původní kampaň - resp- diamantová edice. Pokud chceš expanze nebo mini expanze (wyverns of cromyr etc.) Tak je to investice navíc.

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Posted: 17:09 06. Apr 2018
by Decka
Puxina wrote:
kokosak wrote:A naivní dotaz: co je potřeba k tomu, aby to bylo podporovaný?
To by mě taky zajímalo. Proč by to nemělo být kompatibilní třeba z Thalii? Skrz haky a různé další přidané věci?

Mě třeba přijde zbytečné dávat 20éček, jen proto abych měl nějaké rozumné rozlišení :). Hraju beztak v okně a nebo ve více oknech, když hraju víc postav.
Ale já neříkal že to není kompatibilní, ač si myslím, že bez jakýchkoliv úprav asi nebude. Spíš si myslím, že když máš model z pěti trojúhelníků tak s EE bude pořád z pěti trojúhelníků. Možná tam napchali nějaké shadery protože běží na grafice, ale jinak bez lepších modelů to asi žádná hitparáda nebude.

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Posted: 10:44 09. Apr 2018
by Shaman88
Není to skriptově kompaktibilní.
A thalie jako celek je vzhledem k tomu množství úprav mechaniky nepřeveditelná.