Page 1 of 2
Kdo stále hraje ?
Posted: 13:03 11. Jul 2018
by romus123
Ahoj hráči a hráčky, nejsem zde příliš známý hráč. Hrál jsem za postavu Delia Frelin. Ta se znala se spoustou postav a tedy tím se dostávám k mé otázce. Kolik hráčů zde hraje po předělání mapy ? Hraju po opravdu dlouhé době a vidím na serveru buď prázdno nebo jednoho hráče, což je velmi mrzuté, když jsem hrával bylo na serveru 8 až 20 hráčů , když byla nějaká akce tak i více.
Pokud si mě zde někdo pamatuje a stále hraje, rád si s ním zahraju, jsem ted nováček s novou postavou. Laura Aers ( na serveru má bratra Rodora Alerse - aby se někdo nespletl.)
Doufám, že se vrátí starší hráči a zkusí se opět vžít do této skvělé hry a posedí semnou v ivory.

Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 22:29 16. Jul 2018
by Jachym
Ahoj já stále hraji , ale pracuji a z toho horka jsem kolikrát zralí akorát na pivo. U nás je hodně dovolených a zbytek maká i za ty co se dovolenkují . Takže tu nejsem tak moc často . Zítra v uterý 17.7. budu i večer ale pak zase nevím. Ahoj
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 01:08 24. Apr 2019
by -darkvision-
Zdar bando, tak jak to tu vypadá, je tu mrtvo, nebo tu je menší komunita co ještě hraje, popřípadě jaká?

Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 20:15 24. Apr 2019
by Barbar321
Občas lognu

Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 13:19 26. Apr 2019
by Jachym
No já bych hrál , ale poslední dobou je tam dost nepříjemná komunita hráčů , (kterým se ani nelíbí když napíšu "ahoj") tak se loguju jen když tam nikdo není.
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 16:46 26. Apr 2019
by Nalkanar
To je asi věc názoru. Osobně jako hráči mi přišlo tvé zdravení divné.
Hráči jsou a nejsou, převládají stavy slabší, připadá mi, že aktuální špičky bývají o 5-10 postavách.
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 01:33 02. May 2019
by -darkvision-
Jachym wrote:No já bych hrál , ale poslední dobou je tam dost nepříjemná komunita hráčů , (kterým se ani nelíbí když napíšu "ahoj") tak se loguju jen když tam nikdo není.
Jak to myslíš chlape? Popiš mi to ...
Nalkanar wrote:To je asi věc názoru. Osobně jako hráči mi přišlo tvé zdravení divné.
Hráči jsou a nejsou, převládají stavy slabší, připadá mi, že aktuální špičky bývají o 5-10 postavách.
Tak ono pokud je málo hráču, tak bych se nedivil tellům tipu "ahoj".. a neviděl bych v tom nic špatného ..
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 08:44 02. May 2019
by Barbar321
-darkvision- wrote:Jachym wrote:No já bych hrál , ale poslední dobou je tam dost nepříjemná komunita hráčů , (kterým se ani nelíbí když napíšu "ahoj") tak se loguju jen když tam nikdo není.
Tak ono pokud je málo hráču, tak bych se nedivil tellům tipu "ahoj".. a neviděl bych v tom nic špatného ..
Osobně bych neměl problém ani s tellem začínajícím "ahoj", stejně jako IC pozdravu. Ale jinak asi dokážu pochopit, že "ahoj" či dokonce "ahojky" se některým HCRP hráčům pozdávat nemusí (zvláště pak od některých postav, ke kterým se tento pozdrav naprosto nehodí

).
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 10:23 02. May 2019
by NesQe
Nebo taky když to "Ahoj" spamuje každej den celýmu serveru a i když je mu na to i odpovězeno slušným pozdravem, dále nereaguje tudíž tedy nic nechce a jen každej den prostě otravuje, tak se nemůže divit že mu někdo i slušně napíše aby mu už nebylo psáno že je to obtěžující

Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 18:32 02. May 2019
by sandoftime
To se vážně může stát jen na thalii, že tu jste cca 4 a stejně si najdete důvod proč se kvůli nějaké fíkovině porafat

Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 20:37 02. May 2019
by Puxina
Uh uh? To vám ale vadí blbosti a nebo to přijde jen mě?
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 11:20 03. May 2019
by -darkvision-
Ne nepřijde... úplně se mi tu nad tím protáčí bulvy

Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 12:53 03. May 2019
by Taurus

To je vážně až pozoruhodné, co tu může být horkým tématem, ale fakt, že server je mrtvola a zbytečně stojí provozovatele poplatky za energii, tak o tom se tu nikdo nepohádá

Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 13:06 03. May 2019
by NesQe
Já sem to tu hodila spíš že mě to pobavilo, jakou blbost kdo sem vytáhne

proto tam je na konci ten smailík, samo potkat se dá kdokoliv, všichni jsme jinak divný. Nikdy nevíte kdo jakou má zrovna náladu a jaká kravinka koho naštve, takže ti nad vodou kdo nechápou, klid udržte si nadhled a neřešte blbosti, buďte tolerantní, když mi někdo napíše že nechce být tellován omluvím se a nepíšu mu.. jednoduchý

je to neškodný přání, nikomu neublíží, nechte lidem prostor když ho chtějí.
Vraťme se k původnímu tématu, já třeba sem tam pořád hraji, ale zakopnout o nějakého hráče on-line už je v dnešní době těžký. Ani Desmondův Questík nám sem nikoho nepřitáh spíš mi přijde že jsou všichni nějak víc přešlí. Povedlo se ale a na TH je nováček! Tedy kdokoli hrající buďte na Leona hodný a přivřete všechny oči, bude potřebovat čas se naučit jak RP stránku hry tak nwn systém.
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 17:27 03. May 2019
by Aillen
Tak občas hraji i já. Ovšem ne dlouhé hodiny a ne dlouhé náročné dungy.
A nesouhlasím s NesQue, že Desmondův quest nepřitáhl hráče.
Zřejmě jsou hráči na Thalii dost různí a tak všechny nebaví stejný styl hry, to je celkem normální.
A také samozřejmě chybí čas ....