Page 1 of 2

Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 18:08 17. Jul 2018
by DarkKnight
Ahoj , nějaké nápady na záchranu Thálie? Jak přilákat hráče ? Popř proč nehrajete. Tak ?

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 20:40 17. Jul 2018
by Aquila
DarkKnight wrote:Ahoj , nějaké nápady na záchranu Thálie? Jak přilákat hráče ? Popř proč nehrajete. Tak ?
Uspořádej akci a vytvoř platformu pro dění.

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 20:47 17. Jul 2018
by Nalkanar

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 20:58 17. Jul 2018
by DarkKnight
Čtu , ale přece furt se stím dá něco udělat , ale že by to byla otázka vedení serveru ?

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 01:11 18. Jul 2018
by Goran
Já mám thalii stále rád. Jen je méně času, také nebývají online RPeři. Pravděpodobně ze stejného důvodu, tedy že nejsou online spoluhráři. Kdyby náhodou někteří začali hrát, stejně je tu potíž s aktivními DM. Dost dlouhodobě rozjetých věcí se mi zastavilo na neaktivitě DM. Takže z mého pohledu je to všechno se vším. Na druhou stranu je tu samozřejmě možnost to opět vše rozjet. Pokud se začne pár lidí logovat, budou nějací DM, nějaké akce, může dojít celkem rychle ke změně. Pesimismus je ovšem na místě. Nwn je starší hra, která ne každého zaujme. Dva z deseti, kterým se líbí, stejně odpadnou na instalaci a rozchození, které jsou pro běžného uživatele prakticky neprolomitelné. Tím je znemožněn přístup nových lidí, na kterých by stál dlouhodobý provoz serveru.

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 05:45 18. Jul 2018
by DarkKnight
Goran wrote:Já mám thalii stále rád. Jen je méně času, také nebývají online RPeři. Pravděpodobně ze stejného důvodu, tedy že nejsou online spoluhráři. Kdyby náhodou někteří začali hrát, stejně je tu potíž s aktivními DM. Dost dlouhodobě rozjetých věcí se mi zastavilo na neaktivitě DM. Takže z mého pohledu je to všechno se vším. Na druhou stranu je tu samozřejmě možnost to opět vše rozjet. Pokud se začne pár lidí logovat, budou nějací DM, nějaké akce, může dojít celkem rychle ke změně. Pesimismus je ovšem na místě. Nwn je starší hra, která ne každého zaujme. Dva z deseti, kterým se líbí, stejně odpadnou na instalaci a rozchození, které jsou pro běžného uživatele prakticky neprolomitelné. Tím je znemožněn přístup nových lidí, na kterých by stál dlouhodobý provoz serveru.
Právě , nebo skusit najít či vymyslet alternativu

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 11:16 18. Jul 2018
by Shaman88
Já si myslím že záchrana není v silách hráčů.
NT podle mě trpí řadou neduhů, některé jsou větší některé menší.
Stále věřím že jejich vyřešením se mohou hráči vrátit, protože vím kolik hráčů nehraje právě kvůli tomu že nemají kde hrát.

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 14:52 18. Jul 2018
by DarkKnight
Shaman88 wrote:Já si myslím že záchrana není v silách hráčů.
NT podle mě trpí řadou neduhů, některé jsou větší některé menší.
Stále věřím že jejich vyřešením se mohou hráči vrátit, protože vím kolik hráčů nehraje právě kvůli tomu že nemají kde hrát.
no jo je to ale škoda , super hra žádnou s RP sem ani neobjevil :D a jediný druh her co mě baví :D

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 09:41 19. Jul 2018
by Puxina
A kolik potencionálních hráčů vlastně Thalie v dnešní době má?

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 11:32 19. Jul 2018
by romus123
Myslím, že týden z5 nás na serveru bylo 5 lidí, pokud by starší hráči začali hrát, tak by bylo opět živo.

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 11:35 19. Jul 2018
by romus123
Myslím si, že kdybychom se domluvili na nějaký den, kdy mají všichni čas, tak by jsme zkusili zahrát rp v ivory u krkovičky, případně dm by udělalo bouři a uhasit ivory.

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 13:04 19. Jul 2018
by Puxina
DM ke hře nebo spíš k zábavě nepotřebuješ ;)

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 13:35 19. Jul 2018
by romus123
Napsal jsem případně, vím.

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 18:53 24. Sep 2018
by XŠevyX
Akmir wrote:Podle mě byla Thalie pohřbena od chvíle, kdy se spustila nová. Stará byla dostačující a skvěle zlvádnuta. Nová je špatně zváldnuta lokačně, systémově. Karatha je menší - všechno je zahuštěně na jedné lokaci, a proto je minimální prostor na setkávání. Hospoda U Modrého racka je úplně mimo, nikdo tam nechodí a ani nebude. Obchody jsou na jednom místě, takže se ztrácí RP část, neboť tam lidé chodí jen pro zboží a nic víc. Předtím chodili po celé Karathe a setkávali se. Ivori je nepřehledné, působí nepřátelsky a nepohostinně, hospoda je jen na přespání, k ničemu neslouží. Celkově je vesnička odfláknutá. Dobrá snaha o novotu, ale lepší by bylo doplnění nových lokací. Nový systém bossů děla zdroj peněz trofeje z nich, na získání nich nepotřebuje postava žádnou schopnost stahování, a stává se to prioritou lovu, stejně jako ve hrách podobných World of Warcraft jsou questy. To naprosto ničí RP. Celkově z těchto důvodů se stala Thalie nepřátelská a přiblížilo se to ke hře WoW, která je založena čistě na levlu a lovu, kde hospoda je jen místo na přespání na další lov, kde město je jen na prodání lootu a nakoupení si věci. Jelikož Thalie byla založena hlavně a jedině na RP interakci hráčů a lov pouze zastupoval roli moderátora. Což současný systém lovení bossů a špatně postavených lokací, zabraňujících interakci zničil. Mám jedinou otázku. Jelikož hraní na NWN na staré Thalii byla moje zdaleka nejoblíbenější hra, tak se ptám. Proč byla uvedena do provozu nová Thalie, když bylo jasné, že nových hráčů stejně nepřibude v takovém počtu, aby se to mohlo na nich zakládat a ty staré to jen odradí. Tato otázka mi už dlouho vrtá hlavou a rád bych na ni znal odpověď, než se s Thalií nadobro rozloučím.
Chtělo by to třeba na měsíc zkusit nahodit ST i se starýma postavama. Pak by se uvidělo kolik hráčů nehraje kvůli tomu že nemají čas a nebo spíš kvůli tomu že je NT ani trošku neoslovila. Navíc by to byla krásná nostalgie :roll:

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

Posted: 19:28 24. Sep 2018
by Uradin
tyyyjo na ST bych se rád koukl ty lokačky byly fakt dobrý :)