Page 1 of 1

Vyportění

Posted: 10:45 17. Aug 2018
by NesQe
Zdravím, potřebovala bych pomoct... spadla mi hra v jedné lokaci a už nemohu postavu lognout ani rr nepomohl.. mohl by si na mě někdo udělat čas a vyportit mě prosím?

Re: Vyportění

Posted: 11:57 17. Aug 2018
by kucik
Mohl, když napíšeš jakou postavu.

Re: Vyportění

Posted: 12:45 17. Aug 2018
by NesQe
Isangla.. omluva za její nenapsání hned.. nějak mě to nedošlo :-D

Re: Vyportění

Posted: 13:21 17. Aug 2018
by kucik
OK, po restartu by tě to mělo hodit do města.

Re: Vyportění

Posted: 18:09 17. Aug 2018
by NesQe
Dekuji

Re: Vyportění

Posted: 10:46 18. Aug 2018
by NesQe
Tak sem na to koukala až teď a druidka se loguje furt do stejné lokace a nejde to :-) ať si skusil cokoli nepomohlo to.

Re: Vyportění

Posted: 12:34 18. Aug 2018
by kucik
To je divne, hodil jsem ji do dilen a ted, jak koukam, je ve sfere mrtvych.

Re: Vyportění

Posted: 16:38 18. Aug 2018
by NesQe
Nu tohle kolo jsem se nenabuffovala než sem zkusila vylézt z uvodky, takže ji asi v té lokaci zabili než zase "vypadla"

Re: Vyportění

Posted: 10:40 19. Aug 2018
by NesQe
Takže sem se logla do podsvětí, yaay vybugovano... škoda že to není uplně nejlepší pokročení, skusíš mě prosím Kucíku vyportovat ještě jednou? Nebo se najde nějaký DM co mě vyveze z podsvětí?

Re: Vyportění

Posted: 12:29 19. Aug 2018
by NesQe
Díky Desmondovi za záchranu.