Page 1 of 1
Vyportění
Posted: 10:45 17. Aug 2018
by NesQe
Zdravím, potřebovala bych pomoct... spadla mi hra v jedné lokaci a už nemohu postavu lognout ani rr nepomohl.. mohl by si na mě někdo udělat čas a vyportit mě prosím?
Re: Vyportění
Posted: 11:57 17. Aug 2018
by kucik
Mohl, když napíšeš jakou postavu.
Re: Vyportění
Posted: 12:45 17. Aug 2018
by NesQe
Isangla.. omluva za její nenapsání hned.. nějak mě to nedošlo

Re: Vyportění
Posted: 13:21 17. Aug 2018
by kucik
OK, po restartu by tě to mělo hodit do města.
Re: Vyportění
Posted: 18:09 17. Aug 2018
by NesQe
Dekuji
Re: Vyportění
Posted: 10:46 18. Aug 2018
by NesQe
Tak sem na to koukala až teď a druidka se loguje furt do stejné lokace a nejde to

ať si skusil cokoli nepomohlo to.
Re: Vyportění
Posted: 12:34 18. Aug 2018
by kucik
To je divne, hodil jsem ji do dilen a ted, jak koukam, je ve sfere mrtvych.
Re: Vyportění
Posted: 16:38 18. Aug 2018
by NesQe
Nu tohle kolo jsem se nenabuffovala než sem zkusila vylézt z uvodky, takže ji asi v té lokaci zabili než zase "vypadla"
Re: Vyportění
Posted: 10:40 19. Aug 2018
by NesQe
Takže sem se logla do podsvětí, yaay vybugovano... škoda že to není uplně nejlepší pokročení, skusíš mě prosím Kucíku vyportovat ještě jednou? Nebo se najde nějaký DM co mě vyveze z podsvětí?
Re: Vyportění
Posted: 12:29 19. Aug 2018
by NesQe
Díky Desmondovi za záchranu.