Page 1 of 1

Jen tak pro zajímavost jsem vytvořila anketu

Posted: 21:30 07. Sep 2018
by Aquila
Tak nic. Anketa nefunguje. :D Prosím o smazání.

Re: Jen tak pro zajímavost jsem vytvořila anketu

Posted: 21:39 07. Sep 2018
by DarkKnight
Aquila wrote:Prosím o hlasování. :)
Stejně to verdikt teamu nezmění , jinak je mi to fuk jediné co my natom vadí je čekání než to rozjedou, * nervózně čeká na lognuti*

Re: Jen tak pro zajímavost jsem vytvořila anketu

Posted: 21:43 07. Sep 2018
by Aquila
DarkKnight wrote:
Aquila wrote:Prosím o hlasování. :)
Stejně to verdikt teamu nezmění , jinak je mi to fuk jediné co my natom vadí je čekání než to rozjedou, * nervózně čeká na lognuti*
A zkusil si hlasovat? Velaiovi to nějak nešlo.

Re: Jen tak pro zajímavost jsem vytvořila anketu

Posted: 21:44 07. Sep 2018
by DarkKnight
Aquila wrote:
DarkKnight wrote:
Aquila wrote:Prosím o hlasování. :)
Stejně to verdikt teamu nezmění , jinak je mi to fuk jediné co my natom vadí je čekání než to rozjedou, * nervózně čeká na lognuti*
A zkusil si hlasovat? Velaiovi to nějak nešlo.
neslo nešlo prOto píšu