Jen tak pro zajímavost jsem vytvořila anketu
Posted: 21:30 07. Sep 2018
Tak nic. Anketa nefunguje.
Prosím o smazání.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Stejně to verdikt teamu nezmění , jinak je mi to fuk jediné co my natom vadí je čekání než to rozjedou, * nervózně čeká na lognuti*Aquila wrote:Prosím o hlasování.
A zkusil si hlasovat? Velaiovi to nějak nešlo.DarkKnight wrote:Stejně to verdikt teamu nezmění , jinak je mi to fuk jediné co my natom vadí je čekání než to rozjedou, * nervózně čeká na lognuti*Aquila wrote:Prosím o hlasování.
neslo nešlo prOto píšuAquila wrote:A zkusil si hlasovat? Velaiovi to nějak nešlo.DarkKnight wrote:Stejně to verdikt teamu nezmění , jinak je mi to fuk jediné co my natom vadí je čekání než to rozjedou, * nervózně čeká na lognuti*Aquila wrote:Prosím o hlasování.