Page 1 of 1

Užívání těžkých zbrojí

Posted: 17:27 16. Sep 2018
by artaxas
Jako tulak/WM sem dostal odbornost-,, zacházení se zbrojí těžká,,. Na fóru v mechanice jsem nikde nenašel, že by to můj build měl dostat.
Druhá věc když už sem píšu... Zkoušel sem sice jen na jedné, ale nešla mi nabídka získat past. Body v odstranění pasti mám.

Re: Užívání těžkých zbrojí

Posted: 15:24 17. Sep 2018
by artaxas
artaxas wrote:Jako tulak/WM sem dostal odbornost-,, zacházení se zbrojí těžká,,. Na fóru v mechanice jsem nikde nenašel, že by to můj build měl dostat.
Druhá věc když už sem píšu... Zkoušel sem sice jen na jedné, ale nešla mi nabídka získat past. Body v odstranění pasti mám.
Tak pasti jsou v pořádku, tam není co řešit.
Ale k těm zbrojim, je nový záměr aby odbornostt dostal WM, nebo je někde chyba. Pokud je to záměr, klidně toho využiji, ale jestli by se k tomu někdo vyjádřil. Jak sem psal - využít toho, ne zneužít chybu.

Dik

Re: Užívání těžkých zbrojí

Posted: 15:42 17. Sep 2018
by Shaman88
artaxas wrote:
artaxas wrote:Jako tulak/WM sem dostal odbornost-,, zacházení se zbrojí těžká,,. Na fóru v mechanice jsem nikde nenašel, že by to můj build měl dostat.
Druhá věc když už sem píšu... Zkoušel sem sice jen na jedné, ale nešla mi nabídka získat past. Body v odstranění pasti mám.
Tak pasti jsou v pořádku, tam není co řešit.
Ale k těm zbrojim, je nový záměr aby odbornostt dostal WM, nebo je někde chyba. Pokud je to záměr, klidně toho využiji, ale jestli by se k tomu někdo vyjádřil. Jak sem psal - využít toho, ne zneužít chybu.

Dik
Zatím nebyl vydán TLK, bude v blízké době opraveno. Text featu nereflektuje skutečnost.

Re: Užívání těžkých zbrojí

Posted: 20:40 17. Sep 2018
by soul1
Heretik - 1 Lvl to same