Page 1 of 1

Klerik - staré domény

Posted: 19:46 19. Sep 2018
by Fredy161
Některé domény jsou stále funkční např. doména síly mi zvedla na krátkou dobu sílu

Re: Klerik - staré domény

Posted: 20:11 19. Sep 2018
by Shaman88
Fredy161 wrote:Některé domény jsou stále funkční např. doména síly mi zvedla na krátkou dobu sílu
A jakého máš boha?
EDIT: a to je postava po relevlu nebo nová?

Re: Klerik - staré domény

Posted: 06:41 20. Sep 2018
by Fredy161
po relvl
a je jedno u jakyho boha jsem zkousel domenu sily nicení atd a klerikovi se objevi i na liste schopnost domen, ja si je vybiral nahodne ne podle boha jako postaru

Re: Klerik - staré domény

Posted: 03:29 17. Jan 2020
by NesQe
Jo ja mam domeny smrt a niceni a diky smrti mohu vyvolavat na prvnim lvlu stina.