Page 1 of 7

Relevely

Posted: 15:51 20. Sep 2018
by Rejty
Domluva na relevely.

Re: Relevely

Posted: 15:51 20. Sep 2018
by Rejty
Někdo teď na relevel? :)

Re: Relevely

Posted: 19:11 20. Sep 2018
by Uradin
měl bych zajem pokud tu ještě jsi?

Re: Relevely

Posted: 08:22 21. Sep 2018
by Barbar321
Jak je to s těmi trezory? Pořád platí, že musí mít postava všechny věci vyzvednuté? Není nějaká úprava třeba přes dočasné úschovny?

Re: Relevely

Posted: 08:30 21. Sep 2018
by Rejty
Barbar321 wrote:Jak je to s těmi trezory? Pořád platí, že musí mít postava všechny věci vyzvednuté? Není nějaká úprava třeba přes dočasné úschovny?
Platí, co je napsáno v pravidlech pro relevely.

Re: Relevely

Posted: 21:31 21. Sep 2018
by Uradin
ja i Vaileen sme připraveni se svými postavami na relvl. pokud bude čas zítra(sobota) máme čas celý den a v neděli k večeru.
Ps: dneska než pudem spát mužem taky :)

Re: Relevely

Posted: 10:40 22. Sep 2018
by Rejty
Relevely až v pondělí a v úterý.

Re: Relevely

Posted: 06:32 24. Sep 2018
by Rejty
Relevely dnes k večeru / večer, domluva po PM.

Re: Relevely

Posted: 15:07 24. Sep 2018
by Rejty
Někdo teď na relevel?

Re: Relevely

Posted: 15:19 24. Sep 2018
by Uradin
tak mužu lognout mam dvě postavy připravené
PS:ale zapoměl sem si papirek u Vaileen s infem o řemeslech,goldach a xpech musim to znovu napsat :D

Re: Relevely

Posted: 07:04 25. Sep 2018
by Rejty
Dneska k večeru, cca do sedmi, relevely. Domluva po PM.

Re: Relevely

Posted: 15:08 25. Sep 2018
by Rejty
Někdo na relevel?

Re: Relevely

Posted: 15:15 25. Sep 2018
by Shaman88
Jen upozorním že během víkendu postavám co mají level přes 30 snížíme level na 30.

Re: Relevely

Posted: 16:54 25. Sep 2018
by Rejty
A já upozorním, že relevely dělám standardně pondělí a úterý, jiné dny na to většinou nemám čas, tudíž další až příští týden.

Re: Relevely

Posted: 18:31 28. Sep 2018
by Rejty
Někdo dnes na relevel?