Návrh - Zrušení přístupu lodí do Alwarielu
Posted: 10:22 02. Oct 2018
V rámci naši vize a logického zmenšení světa bychom chtěli zrušit cestu lodí do Alwarielu.
Město nám nesedí, prakticky nic herního nenabízí je dost stranou, jeho původní herní funkce jakožto vstup do prahvozdu už dávno padla.
Město by nadále zůstalo v modulu pro DM ale hráči by do něj už neměli přístup.
Takže otázka je spíše na DM a kronikáře. Bylo by možné to zahrnout do IC dění? Něco jako přerušení obchodních styků, obchodní válka či kdoví co... prostě aby to vyústilo ke zrušení vstupu.
Město nám nesedí, prakticky nic herního nenabízí je dost stranou, jeho původní herní funkce jakožto vstup do prahvozdu už dávno padla.
Město by nadále zůstalo v modulu pro DM ale hráči by do něj už neměli přístup.
Takže otázka je spíše na DM a kronikáře. Bylo by možné to zahrnout do IC dění? Něco jako přerušení obchodních styků, obchodní válka či kdoví co... prostě aby to vyústilo ke zrušení vstupu.