Page 1 of 1

Nástenka

Posted: 19:19 30. Apr 2007
by Pajule
hh nevim kam to napsat tak sem to hodila sem..nastenka v Ivory se nikam podela:D nevim kam ale nejak ji nevidim.. :twisted:

Posted: 19:28 30. Apr 2007
by Michal
Já vím kam, chtěl sem vám zkrášlit Ivory pár umístitelnejma objektama a omylem sem ji smazal :oops: