Brousek
Posted: 15:58 24. Oct 2018
Už po druhé jsem si koupil brousek a když jsem ho použil jednou, tak dobré a když jsem ho použil v inventáři a klikl na meč, tak brousek zmizel.
Víc jak 10k pryč no
Víc jak 10k pryč no
Jsou tam napsané náboje 50, tak jsem očekával, že to použiju víckrát než dvakrát.Rejty wrote:Není náhodou na jedno použití?
A nebo klamání zákazníkaNalkanar wrote:Nejsou ty náboje jen pro umělé zvednutí ceny?
Tak to je dobrá past na hráče, dobré vědět noRejty wrote:Správně je jedno použití.

5k za jeden, ale já koupil jeden ten mi někde zmizel, tak jsem koupil další a až ted jsem se dozvěděl jaká je to pastsandoftime wrote:10k? Na jedno použití? Brousek?
Od thalie se má Hornbach ještě co učit.
Ať si to stojí třeba milion, ale ať to někdo přejmenuje. Nebo si sedláci kolem Karathy brousí kosy kamenem na jedno použití za 5k? To by se jim ty žně setsakra prodražily.Barbar321 wrote:5k za ostrost bude odpovídat zbytku nastavení lektvarů a pomocných vychytávek pro nekouzelníky a další podobné magické analfabety.
Magická vodička pro ostrý jazyk mečíků všech dobrodruhů?sandoftime wrote:Ať si to stojí třeba milion, ale ať to někdo přejmenuje. Nebo si sedláci kolem Karathy brousí kosy kamenem na jedno použití za 5k? To by se jim ty žně setsakra prodražily.Barbar321 wrote:5k za ostrost bude odpovídat zbytku nastavení lektvarů a pomocných vychytávek pro nekouzelníky a další podobné magické analfabety.