Page 1 of 1

Brousek

Posted: 15:58 24. Oct 2018
by Puxina
Už po druhé jsem si koupil brousek a když jsem ho použil jednou, tak dobré a když jsem ho použil v inventáři a klikl na meč, tak brousek zmizel.

Víc jak 10k pryč no ;)

Re: Brousek

Posted: 16:06 24. Oct 2018
by Rejty
Není náhodou na jedno použití?

Re: Brousek

Posted: 16:21 24. Oct 2018
by Puxina
Rejty wrote:Není náhodou na jedno použití?
Jsou tam napsané náboje 50, tak jsem očekával, že to použiju víckrát než dvakrát.

Ten předmět co jsem použil dnes jsem použil jednou a pohoda a po druhé zmizel. Zmizel, když jsem ho použil a klikl na meč a ne na postavu.

Minule mi zmizel, protože jsem si ho dal dole na lištu a použil a taky zmizel.

Takže je tam asi nějaký bug.

Re: Brousek

Posted: 17:13 24. Oct 2018
by Nalkanar
Nejsou ty náboje jen pro umělé zvednutí ceny?

Re: Brousek

Posted: 17:31 24. Oct 2018
by Puxina
Nalkanar wrote:Nejsou ty náboje jen pro umělé zvednutí ceny?
A nebo klamání zákazníka :twisted: . Nevím.

Re: Brousek

Posted: 18:21 24. Oct 2018
by Rejty
Správně je jedno použití.

Re: Brousek

Posted: 18:38 24. Oct 2018
by Puxina
Rejty wrote:Správně je jedno použití.
Tak to je dobrá past na hráče, dobré vědět no :D

Re: Brousek

Posted: 20:07 24. Oct 2018
by sandoftime
10k? Na jedno použití? Brousek?

Image

Od thalie se má Hornbach ještě co učit.

Re: Brousek

Posted: 20:11 24. Oct 2018
by Puxina
sandoftime wrote:10k? Na jedno použití? Brousek?

Image

Od thalie se má Hornbach ještě co učit.
5k za jeden, ale já koupil jeden ten mi někde zmizel, tak jsem koupil další a až ted jsem se dozvěděl jaká je to past :D

Re: Brousek

Posted: 20:34 24. Oct 2018
by Barbar321
5k za ostrost bude odpovídat zbytku nastavení lektvarů a pomocných vychytávek pro nekouzelníky a další podobné magické analfabety.

Re: Brousek

Posted: 23:01 24. Oct 2018
by sandoftime
Barbar321 wrote:5k za ostrost bude odpovídat zbytku nastavení lektvarů a pomocných vychytávek pro nekouzelníky a další podobné magické analfabety.
Ať si to stojí třeba milion, ale ať to někdo přejmenuje. Nebo si sedláci kolem Karathy brousí kosy kamenem na jedno použití za 5k? To by se jim ty žně setsakra prodražily.

Re: Brousek

Posted: 23:18 24. Oct 2018
by Nalkanar
Když se sirotkům běžně dávají miliony v darech, proč by sedláci nemohli mít slamníky vyplněné zlatou slámou.

Re: Brousek

Posted: 05:52 25. Oct 2018
by Barbar321
sandoftime wrote:
Barbar321 wrote:5k za ostrost bude odpovídat zbytku nastavení lektvarů a pomocných vychytávek pro nekouzelníky a další podobné magické analfabety.
Ať si to stojí třeba milion, ale ať to někdo přejmenuje. Nebo si sedláci kolem Karathy brousí kosy kamenem na jedno použití za 5k? To by se jim ty žně setsakra prodražily.
Magická vodička pro ostrý jazyk mečíků všech dobrodruhů?