Page 1 of 5

takže až na aprila ???

Posted: 14:08 26. Jan 2008
by monstera
Kdysi jsem napsal :
" Předmět příspěvku: Ve vzduchu je cítit pach smrti
Napsal: 11:03 17. Lis 2007
už ho znám z předchozí doby z ARK 2. Budiš Thalii země lehká "

mám obavy, že jsem byl prorokem !

Re: takže až na aprila ???

Posted: 14:14 26. Jan 2008
by nomis_b
hauuuu!!
tak to je spatna zprava.. a ja se tak tesil !! uz sem videl datum 1.dubna.. no a taky chvilku asi 10sekund server bez hesla.. ale to bylo jen asi kvuli restartu.. takova skoda...
ale jestli ty problemy fakt sou , tak to chapu...

snad to nebude jak s Mintakou...

Re: takže až na aprila ???

Posted: 14:29 26. Jan 2008
by maku
Tak tohle je vážně zlé... :(

Re: takže až na aprila ???

Posted: 14:31 26. Jan 2008
by kucik
Bohuzel musim oznamit, ze kvuli nekolika rozbihajicim se projektum v praci se nebudu moci po nekolik nasledujicich mesicu venovat tvorbe Thalie.

Vsem se timto omlouvam a dekuji za pochopeni. Verim, ze se tu za nejaky cas opet setkame.

Re: takže až na aprila ???

Posted: 14:37 26. Jan 2008
by xyz
To si asi vážně děláte prdel!!!!! Jsem fakt nasranej!!!!!!

Re: takže až na aprila ???

Posted: 14:37 26. Jan 2008
by maku
Nějaké další pozitivní zprávy?

Re: takže až na aprila ???

Posted: 14:38 26. Jan 2008
by xyz
Tady už je to zabitý...

Re: takže až na aprila ???

Posted: 14:41 26. Jan 2008
by Krata
Pořád doufám že to je jenom vtip.. ale jesli tak hodně štěstí a at to vyjde

Re: takže až na aprila ???

Posted: 14:42 26. Jan 2008
by jiromir
checheche :)

Re: takže až na aprila ???

Posted: 14:44 26. Jan 2008
by jitka
Krata wrote:Pořád doufám že to je jenom vtip.. ale jesli tak hodně štěstí a at to vyjde

ani ja neverim :? ale jestli to je skutecny stav veci jsem zklamana neskutecne :evil:

Re: takže až na aprila ???

Posted: 14:45 26. Jan 2008
by Kaoru
To je tu opravdu tolik lidi kteri nemaji smysl pro ironii? :D

Re: takže až na aprila ???

Posted: 14:49 26. Jan 2008
by jitka
Kaoru wrote:To je tu opravdu tolik lidi kteri nemaji smysl pro ironii? :D
kdyz DM napise neco tak to beru jako holej fakt :(

Re: takže až na aprila ???

Posted: 14:51 26. Jan 2008
by Magratela
XYZ to vazne nechapu proc si me sem lakal hrat ja se pisu s pribehem a hrat se bude jen mozna.Snad to nebude jako s mintakou hora zeci a chvala nakonec to vsechno splasklo jen jako velka nafoukla bublina. :evil: :evil: :evil:

Re: takže až na aprila ???

Posted: 14:52 26. Jan 2008
by steel_martin
Kaoru wrote:To je tu opravdu tolik lidi kteri nemaji smysl pro ironii? :D
Huh, tohle se nedělá nám citově labilnějším.. tohle je nechutná manipulace s lidmi :D

Re: takže až na aprila ???

Posted: 14:57 26. Jan 2008
by jitka
Moc se omlouvame vsem hracum, kteri se tesili na hru, ale wipe bude nutno odlozit. Nastaly problemy s databazi, vetsina lokaci je nefunkcnich, upravy povolani a kouzel dosly tak daleko, az je svet nehratelny. Na cez diky bohu nekteri osviceni hraci prisli, aniz by jeste hrali. Dekujme jim za toto proroctvi! Nevime jak to pujde dal, mozna bude nutno celou Thalii smazat a zacit uplne od zacatku. Alespon pro Vasi utechu Vam rekneme konkretni datum, do ktereho se pokusime vse stihnout. Wipe probehne 1. dubna 2008.

Jeste jednou se vsem natesenym hracum omlouvame.
S pozdravem Vas tym Thalie.

_________________
//oficiální informace


tohle je pro me smerodatny neee nakej nazor Kaoru :!: