Page 1 of 1

klerik - gordul

Posted: 23:19 29. Oct 2018
by Barbar321
Předmět: (T2) ZÁKLADNÍ POVOLÁNÍ - Klerik
Thalie wrote: ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gordul:

- Požehnání: efekt standardního Požehnání se zlepšuje na 1. úrovni na +2 útok a +2 proti strachu, 10. úrovni na +3, 20. úrovni na +4 a na 30. úrovni na +5

- Kouzla: Krvavá zuřivost (1), Kočičí elegance (2), Božská moc - Divine power (3), Zraňující šepot (4), Spěch (5), Bitevní vřava (6), Hromadná kočičí elegance (6)

- Schopnosti:
* Následující kouzla sesílá automaticky jako posílená: Býčí síla - Bull's strength (2), Orlí bystrost - Eagle's splendor (2), Výdrž - Endurance (2), Liščí mazanost - Fox's cunning (2), Soví moudrost - Owl's wisdom (2), Kočičí mrštnost - Cat's Grace (2), posílené jsou i "Hromadné" varianty


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posílené varianty nefungují. Vyzkoušeny všechny kouzla v základní i prodloužené verzi, hromadné varianty jen základní. Vše přidává pouze +4

Re: klerik - gordul

Posted: 20:45 04. Nov 2018
by Fredy161
Já jsem taky zkoušel a dávam si +6 do všech
nemáš za itemy víc že by se to pak nepropsalo ?

Re: klerik - gordul

Posted: 22:57 04. Nov 2018
by Barbar321
Fredy161 wrote:Já jsem taky zkoušel a dávam si +6 do všech
nemáš za itemy víc že by se to pak nepropsalo ?
Vyzkoušeno znova, jen +4 ze všech kouzel obyč i prodloužených. Max +12 pochopitelně nemám a jiným způsobem ještě vlastnosti zvednout jdou.

PS: zkoušel jsem to i na summonovi a také jen +4

Re: klerik - gordul

Posted: 14:35 06. Nov 2018
by Barbar321
Bude mi moct nějaké DMko hodit pár expů na novou, zkušební postavu, abych mohl zkusti třeba elfa či člověka, klerika s uctívaným Gordulem, abych ověřil, jestli ta chyba opravdu není jen v rase?

Přecijen, jen pro takovou zkoušku vést postavu nějakých pár dní expování mi přijde jako mimo mísu :(

Re: klerik - gordul

Posted: 18:18 06. Nov 2018
by Shaman88
Nebude nutné. Opravím to. Problém tuším.