Page 1 of 1

OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Posted: 17:12 23. Nov 2018
by RainMan
Ahoj,
Docela mě zajímá názor současných aktivních hráčů, na domlouvání společných výprav po tellu, případně i na fóru.
Jsem si vědom toho, že to není úplně ideální, ale vycházím z toho, kolik nás hraje a jak máme většinou postavy různých levelů, takže natrefit přímo ve hře na postavu se kterou lze jít bez omezení na výpravu je poněkud obtížné.

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Posted: 17:16 23. Nov 2018
by Decka
S lidma, kteří se se mnou nebavili po tellu jsem nikdy nehrál. Nejsem padlej na hlavu, abych chodil půl dne po trhu a doufal, že tam někoho potkám.

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Posted: 23:51 23. Nov 2018
by Barbar321
...asi tak :)

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Posted: 00:01 24. Nov 2018
by Puxina
OOC domlouvání jsem používal, používám a používat budu :)

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Posted: 10:13 24. Nov 2018
by soul1
Nepouživat OOC se dá na serveru kde hraje aspoň tak 30 hraču :D

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Posted: 14:24 24. Nov 2018
by sandoftime
Nejenom výprav ale i společných RP akcí, pokeců, čehokoliv jiného. Po tellu, po discordu, po QIPu IRC či ICQ či skypu kdysi dávno. Nevím proč vůbec někoho napadlo že by to mělo být něčemu na překážku.

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Posted: 16:59 24. Nov 2018
by RainMan
Jsem to myslel možná maličko jinak. Je jasné že hráči co se znají nebo se již IC znají jejich postavy se mezi sebou na další hře dohodnou asi i jinak než ve hře.
Mě šlo spíš o situaci, kdy mám postavu a chci jít např. do těžkého dungu pro vzácnou surovinu. Protože mí stálí spoluhráči třeba nemohou, nebo z jakéhokoliv důvodu nehrají, tak jestli je v pořádku napsat třeba na OOC forum něco ve smyslu: "má někdo čas na společnou výpravu pro mithril v pátek mezi 18-20 s postavami level 17-22?" Nebo: potřeboval bych poexpit postavu z levelu 22 na 23. "Je někdo ochoten pomoci a proběhnout pár těžších dungů? "

Edit:
Ptám se proto, že jsem v OOC sekci nic podobného nenašel. V IC sekci pak jedno jediné vlákno s jedním příspěvkem z roku 2013 (ST?)

Mám totiž takovou myšlenku, že bychom si mohli podobné vlákno založit. I třeba v té IC sekci (zabalit žádost do IC omáčky už by neměl být problém. Otázkou je, jestli by byl nějaký všeobecný zájem.

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Posted: 03:30 25. Nov 2018
by Barbar321
RainMan wrote:...
Edit:
Ptám se proto, že jsem v OOC sekci nic podobného nenašel. V IC sekci pak jedno jediné vlákno s jedním příspěvkem z roku 2013 (ST?)

Mám totiž takovou myšlenku, že bychom si mohli podobné vlákno založit. I třeba v té IC sekci (zabalit žádost do IC omáčky už by neměl být problém. Otázkou je, jestli by byl nějaký všeobecný zájem.
Za mě dobrý :)

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Posted: 11:50 26. Nov 2018
by Puxina
RainMan wrote:Jsem to myslel možná maličko jinak. Je jasné že hráči co se znají nebo se již IC znají jejich postavy se mezi sebou na další hře dohodnou asi i jinak než ve hře.
Mě šlo spíš o situaci, kdy mám postavu a chci jít např. do těžkého dungu pro vzácnou surovinu. Protože mí stálí spoluhráči třeba nemohou, nebo z jakéhokoliv důvodu nehrají, tak jestli je v pořádku napsat třeba na OOC forum něco ve smyslu: "má někdo čas na společnou výpravu pro mithril v pátek mezi 18-20 s postavami level 17-22?" Nebo: potřeboval bych poexpit postavu z levelu 22 na 23. "Je někdo ochoten pomoci a proběhnout pár těžších dungů? "

Edit:
Ptám se proto, že jsem v OOC sekci nic podobného nenašel. V IC sekci pak jedno jediné vlákno s jedním příspěvkem z roku 2013 (ST?)

Mám totiž takovou myšlenku, že bychom si mohli podobné vlákno založit. I třeba v té IC sekci (zabalit žádost do IC omáčky už by neměl být problém. Otázkou je, jestli by byl nějaký všeobecný zájem.
Souhlas, to se mi líbí, je to dobrý nápad. IC se to dá okecat lehce. Já tohle určitě uvitám :)

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Posted: 14:35 26. Nov 2018
by Shaman88
Na Amii funguje OOC nástroj "Looking for group".
Jednoduchý item.
Aktivuješ to na sebe přidá tě to na seznam, aktivuješ znova tak tě to ze seznamu zruší.
Když aktivuješ na místo na zemi tak ti to vypíše seznam všech lidí co mají aktivované a tedy hledají partu a tyhle pak můžeš ooc ve hře kontaktovat tellem a domluvit se kam třeba zajít.

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Posted: 19:34 26. Nov 2018
by Nalkanar
To je hezký random fact.
Naskriptíš to? 8)

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Posted: 21:21 26. Nov 2018
by sandoftime
ono by uplně stačilo udělat pro tohle kanál na discordu