Page 1 of 1
odstraňování pastí
Posted: 09:48 19. Dec 2018
by Barbar321
Narazil jsem na jednu zajímavost. Počítat se učí už na základní škole. Že by pro techniku to byla "vyšší dívčí"?
Přecijen bych řekl, že 41 je o něco víc, než 38.
Nějaký nápad, v čem může být chyba?
PS: část z dovednosti získává z předmětů, ale to měla jiná postava už léta také a problém v tom nebyl.
Re: odstraňování pastí
Posted: 10:17 19. Dec 2018
by Rejty
Pasti TO 35+ odstraní jen tulák.
Re: odstraňování pastí
Posted: 10:40 19. Dec 2018
by Barbar321
Aha, ale dřív to tak nebylo, ne? Nevšiml jsem si nikde žádného popisu nebo změny.
Dík za info
Re: odstraňování pastí
Posted: 10:40 19. Dec 2018
by Rejty
Re: odstraňování pastí
Posted: 10:59 19. Dec 2018
by Barbar321
Můj bard odstraňoval pasti s TO66, takže v tom případě tedy byla spíš chyba to, že to šlo.
Re: odstraňování pastí
Posted: 11:13 19. Dec 2018
by Rejty
Jenže dřív jsi měl level dobrodruha, což byl předělaný původní NWN tulák, tudíž to NWN vyhodnotilo jako splnění toho nastavení.
Re: odstraňování pastí
Posted: 11:26 19. Dec 2018
by Barbar321
Díky za info. Jsem rád, že je vše v pořádku a vlákno je možné zavřít a smazat