Page 1 of 1

odstraňování pastí

Posted: 09:48 19. Dec 2018
by Barbar321
Narazil jsem na jednu zajímavost. Počítat se učí už na základní škole. Že by pro techniku to byla "vyšší dívčí"?

Přecijen bych řekl, že 41 je o něco víc, než 38.

Nějaký nápad, v čem může být chyba?

PS: část z dovednosti získává z předmětů, ale to měla jiná postava už léta také a problém v tom nebyl.

Re: odstraňování pastí

Posted: 10:17 19. Dec 2018
by Rejty
Pasti TO 35+ odstraní jen tulák.

Re: odstraňování pastí

Posted: 10:40 19. Dec 2018
by Barbar321
Aha, ale dřív to tak nebylo, ne? Nevšiml jsem si nikde žádného popisu nebo změny.

Dík za info

Re: odstraňování pastí

Posted: 10:40 19. Dec 2018
by Rejty
To je standardně v NWN.

Viz http://nwn.wikia.com/wiki/Disable_trap

Re: odstraňování pastí

Posted: 10:59 19. Dec 2018
by Barbar321
Rejty wrote:To je standardně v NWN.

Viz http://nwn.wikia.com/wiki/Disable_trap
Můj bard odstraňoval pasti s TO66, takže v tom případě tedy byla spíš chyba to, že to šlo.

Re: odstraňování pastí

Posted: 11:13 19. Dec 2018
by Rejty
Jenže dřív jsi měl level dobrodruha, což byl předělaný původní NWN tulák, tudíž to NWN vyhodnotilo jako splnění toho nastavení.

Re: odstraňování pastí

Posted: 11:26 19. Dec 2018
by Barbar321
Díky za info. Jsem rád, že je vše v pořádku a vlákno je možné zavřít a smazat