Page 1 of 1

Klerik - Lothian - chybějící kouzla

Posted: 22:14 31. Jan 2019
by Pajule
Zdarec,

poslušně hlásím, že po relevelu nemá kněžka Lothiana na 6 okruhu možnost kouzla rychlost. Neni v žádným kruhu..

edit:

a nemá ani ledovou bouři

edit 2:

a chybí i magické brnění ..

Mam pro každý kouzlo založit zvlášt vlákno?
edit Nalk - netřeba, upravil jsem název topicu

Re: Klerik - Lothian - chybějící kouzla

Posted: 11:15 01. Feb 2019
by Shaman88
Pajule wrote:Zdarec,

poslušně hlásím, že po relevelu nemá kněžka Lothiana na 6 okruhu možnost kouzla rychlost. Neni v žádným kruhu..

edit:

a nemá ani ledovou bouři

edit 2:

a chybí i magické brnění ..

Mam pro každý kouzlo založit zvlášt vlákno?
edit Nalk - netřeba, upravil jsem název topicu
vybrala sis lothiana ve startovní lokaci před relevlem?

Re: Klerik - Lothian - chybějící kouzla

Posted: 11:48 01. Feb 2019
by Nalkanar
Relevel jsem prováděl a boha neměnil.
Vzaté domény počítám vliv nemají?

Re: Klerik - Lothian - chybějící kouzla

Posted: 17:04 01. Feb 2019
by Pajule
Shaman88 wrote:
Pajule wrote:Zdarec,

poslušně hlásím, že po relevelu nemá kněžka Lothiana na 6 okruhu možnost kouzla rychlost. Neni v žádným kruhu..

edit:

a nemá ani ledovou bouři

edit 2:

a chybí i magické brnění ..

Mam pro každý kouzlo založit zvlášt vlákno?
edit Nalk - netřeba, upravil jsem název topicu
vybrala sis lothiana ve startovní lokaci před relevlem?
Jasná páka.

Re: Klerik - Lothian - chybějící kouzla

Posted: 17:32 01. Feb 2019
by Nalkanar
Založil jsem zbrusu nového klerdu Lothiana. Postava založena klikáním na tlačítko "doporučené".

Po založení má postava domény bezvěrec. Po nakliknutí boha je má stále. Po průchodu do světa stále, viz screenshot.

Image

Re: Klerik - Lothian - chybějící kouzla

Posted: 18:39 01. Feb 2019
by Shaman88
To ano, a po nakliknutí levelu by se to mělo změnit. Ale možná je tam chyba. Projdu to.