Page 1 of 1

Postava-Vladimír-XP

Posted: 15:52 20. Feb 2019
by DarkKnight
Ahoj, za všechny bose s Vladimírem dostavam jen 250xp za bosse nwm zda chyba postavy nebo serveru

Re: Postava-Vladimír-XP

Posted: 21:16 21. Feb 2019
by DarkKnight
DarkKnight wrote:Ahoj, za všechny bose s Vladimírem dostavam jen 250xp za bosse nwm zda chyba postavy nebo serveru
Bug stale přetrvava zatim za každého zabitahé bose pouze 250 xp ... nikoliv 3k

Re: Postava-Vladimír-XP

Posted: 22:19 21. Feb 2019
by Nalkanar
Není to tím, že jsi (jak jsi mi psal) postavu smazal a teď založil se stejným jménem?
Možná, pokud jsi nenahrál mnoho lvlů, bych zvážil založit znovu s jiným příjmením. Možná (když ti to kokos/Rejty odsouhlasí), tak by šlo přenést nějaké XP nebo tak (ale nerad bych to dělal jako plošné pravidlo a vytvářel precedens).

Re: Postava-Vladimír-XP

Posted: 13:16 22. Feb 2019
by DarkKnight
Nalkanar wrote:Není to tím, že jsi (jak jsi mi psal) postavu smazal a teď založil se stejným jménem?
Možná, pokud jsi nenahrál mnoho lvlů, bych zvážil založit znovu s jiným příjmením. Možná (když ti to kokos/Rejty odsouhlasí), tak by šlo přenést nějaké XP nebo tak (ale nerad bych to dělal jako plošné pravidlo a vytvářel precedens).
je to jedna z možností pane ... jelikož nevědomost neomlouvá .. ale mohu se jich zeptat no

Re: Postava-Vladimír-XP

Posted: 13:27 22. Feb 2019
by sandoftime
Nebylo byj ednoušší umazat někde v db kill count jména vladimír?

Re: Postava-Vladimír-XP

Posted: 13:34 22. Feb 2019
by DarkKnight
sandoftime wrote:Nebylo byj ednoušší umazat někde v db kill count jména vladimír?
to jde ?

Re: Postava-Vladimír-XP

Posted: 18:50 22. Feb 2019
by sandoftime
Zeptej se kučíka, já předpokládám že ano. Pokud se XP za bosse snižují s počtem jejich zabití, tak ten počet bude někde zaznamenán.

Re: Postava-Vladimír-XP

Posted: 11:47 25. Feb 2019
by kucik
Vyřešeno. Jak pravil šáďovťíme. ;)

Re: Postava-Vladimír-XP

Posted: 13:03 25. Feb 2019
by DarkKnight
kucik wrote:Vyřešeno. Jak pravil šáďovťíme. ;)
děkuji pane

Re: Postava-Vladimír-XP

Posted: 10:13 27. Feb 2019
by sandoftime
kucik wrote:Vyřešeno. Jak pravil šáňďovťíme. ;)

Re: Postava-Vladimír-XP

Posted: 15:59 27. Feb 2019
by kucik
sandoftime wrote:
kucik wrote:Vyřešeno. Jak pravil šáňďovťíme. ;)
Pardon :oops: