Page 1 of 1

Padací lokace

Posted: 23:35 21. Mar 2019
by kokosak
Tak, krom Ivory mi to padá i v Lovištích od Dornova útočiště (to samotné je OK), kolem strašidelného majáku a v Nových Varech.

Vždycky je to to samé: lokace se načte z jednoho zlomku a hra padá do černa. Zkoušeno s různými postavami, s minimálním nastavením grafiky.

Prosím, pokud máte někdo podobné problémy s těmi lokacemi, napište sem, ať vím, že mám třeba jen já problém s grafikou na novém stroji.

Re: Padací lokace

Posted: 00:13 22. Mar 2019
by Nalkanar
Není to nějaký ten wurm tileset? Ty byly okolo Dorna hodně.

Re: Padací lokace

Posted: 13:02 22. Mar 2019
by kucik
Ty wormovy tilesety jsou rozesetý docela dost. To by ti padalo asi na víc místech.
Že se lokace načte z jednoho zlomku - to znamená ten load bar? Tam se v prvních fázích snad jen stahujou data o lokaci a ještě se nic nevykresluje. Nemůže to být nějaký rozbitý hak?

Re: Padací lokace

Posted: 16:57 24. Mar 2019
by kokosak
No, tak sem to zkoušel a padá mi to na víc lokacích. Ovšem, na některých jen potom, co na tý lokaci někam dojdu, takže podezírám nějaký konkrétní placeable.

Zkoušel sem ruzný mody kompatibility, dedikovanou i integrovanou grafickou kartu, všude se to chová stejně. Teda, nezávisle na nastavení grafiky. Lokace padají buď po načtení kousku oblasti, nebo po natažení skoro celé, nebo potom, co se načte, já udělam několik kroků a pak bum.

Re: Padací lokace

Posted: 14:53 03. Apr 2019
by kokosak
Tak sem znova stahnul haky NT a CEP, preinstaloval a vypada to, ze to zabralo :)