Page 1 of 1

Prokopáčem za koláčem, episode II

Posted: 14:42 02. Apr 2019
by kokosak
Sobota 11. května - ideální čas na procházku údolím mnicha Prokopa! Kdo dorazí? :)

Re: Prokopáčem za koláčem, episode II

Posted: 14:51 02. Apr 2019
by Miell
Já.. + 2 - 4 lidi.. dle situace :D

Re: Prokopáčem za koláčem, episode II

Posted: 20:01 02. Apr 2019
by J.F.Payne
Ale já bych se i přidal klidně.

Re: Prokopáčem za koláčem, episode II

Posted: 01:59 05. Apr 2019
by -darkvision-
Za mě bohužel, mám zrovna víkend pracovní..

Re: Prokopáčem za koláčem, episode II

Posted: 19:38 06. May 2019
by kokosak
Tak, kdo má zájem, sraz sobota 10:00 stanice metra Luka, mimo přepravní prostor hned jak se vyjde ze schodů. V 10:15 odchod :)

Re: Prokopáčem za koláčem, episode II

Posted: 11:39 10. May 2019
by kokosak
Aaa bude drobna zmena, sraz je na zastavce tramvaje K Barrandovu. Stale Prokopac, jen jinudma ;)