Page 1 of 2
Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 11:42 04. Jun 2019
by Shaman88
Pokud ne, tak aktuálně je to do 10 června ve velké slevě a to jak pro počítače tak pro telefony a tablety.
https://t.co/8HZgWddVRe
https://t.co/NMa6DkZuTd
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 12:31 04. Jun 2019
by Barbar321
Má to nějaké výhody? Osobně jsem na EE edice vcelku alergický. Koupil jsem si tři stařičké hry v těchto edicích a spokojený nejsem ani s jednou a raději si zahraju s horší grafikou původní (neosekanou a neošizenou) verzi.
Ale rád bych znal názor i na NWN EE edici, protože mi (i díky Thalii) po dlouhá léta přirostla k srdci
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 12:55 04. Jun 2019
by Nalkanar
Mě třeba jede lépe než základní nwn. Na Thálii i jinde se mi to občas sekalo, nejspíše kombinace starší hry a novější grafiky (a to mám na dnešní poměry už slabší stroj). Na EE vše v pohodě. Chtělo to trošku vyladit grafiku, protože tam jsou nějaké ty zlepšováky navíc (shader?) už v základu, kdežto já radši ten basic nwn vzhled. Ale nic náročného.
Mobilní appka může být výhodou pro ty, co často cestují třeba kvůli práci (vím tu o pár případech). Možná to není na nejdrsnější akce, ale singleplayer moduly anebo nějaké RP by šlo.
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 13:01 04. Jun 2019
by Shaman88
Z hraní na online světech jsem na EE nezaznamenal herní pád, ani nějaké větší grafické lagy.
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 13:47 04. Jun 2019
by Barbar321
Takže si myslíte, že se vyplatí do toho investovat? Žádné "ořezávky" oproti originálu? Fungovat bude bezproblémově i na Thalii?
A co tedy EE verze sebou (kromě stability) přináší? Lepší grafiku? Nějaké další úpravy?
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 14:06 04. Jun 2019
by Shaman88
Barbar321 wrote:Takže si myslíte, že se vyplatí do toho investovat? Žádné "ořezávky" oproti originálu? Fungovat bude bezproblémově i na Thalii?
A co tedy EE verze sebou (kromě stability) přináší? Lepší grafiku? Nějaké další úpravy?
Grafika je stejná, ale je tam podpora pro vyšší rozlišení a hlavně podpora novějších grafik a OS.
S Thalii ti to fungovat nebude.
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 14:45 04. Jun 2019
by Barbar321
Díky za info

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 08:50 05. Jun 2019
by Derken-
Já jsem koupil už dávno. A musím dát za pravdu Shamanovi, že herní komunita se tam stále drží. Myslím si, že servery které přešly na EE z toho těží zajímavý příval nováčků.
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 20:10 09. Jun 2019
by PiAn0
Nedávno jsem si taky koupil, hra neni o vylepsene grafice ale hlavne o lepsi stabilite hry, mene sekani a vic moznosti pro modery. Jinak hraju na servru Arelith kde je pres 100 aktivnich hracu a docela me prekvapilo kolik ceskych hracu z thalie a equlibrie tam hraje.
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 23:29 29. Nov 2020
by Nalkanar
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 14:20 07. Feb 2023
by Lord_Berserk
Zdravím po 100 letech

koukam, že se toho událo mnoho vod mý nepřítomnosti

Protože už nemam PC a mam jen tablet, tak už tu hrát nemůžu...
Takže sem včera stáhnul na zkoušku NWN-EE a vypadá to pěkně. Systém složek je na androidu stejnej jako u PC, čeština po drobnym zásahu fungovala dobře a grafika super (zkoušel sem bez NWNCQ, který přej taky má fungovat). Velikostně taky docela vpoho a dá se ovládat vše jednou rukou.
Takže pokud by Thalie přešla na EE budu moc rád a zas to rozjedu.

Podle mě by to přilákalo nový hráče, pokud by se nemuselo stahovat tisíce Haků a jen stáhneš a jedeš tak to bude super. Dokonce i masochisti by to mohli hrát na mobilech
Takže se ptám...dělá se na tom? Nebo se to poslalo k vodě...
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 23:40 07. Feb 2023
by Shaman88
Lord_Berserk wrote:Zdravím po 100 letech

koukam, že se toho událo mnoho vod mý nepřítomnosti

Protože už nemam PC a mam jen tablet, tak už tu hrát nemůžu...
Takže sem včera stáhnul na zkoušku NWN-EE a vypadá to pěkně. Systém složek je na androidu stejnej jako u PC, čeština po drobnym zásahu fungovala dobře a grafika super (zkoušel sem bez NWNCQ, který přej taky má fungovat). Velikostně taky docela vpoho a dá se ovládat vše jednou rukou.
Takže pokud by Thalie přešla na EE budu moc rád a zas to rozjedu.

Podle mě by to přilákalo nový hráče, pokud by se nemuselo stahovat tisíce Haků a jen stáhneš a jedeš tak to bude super. Dokonce i masochisti by to mohli hrát na mobilech
Takže se ptám...dělá se na tom? Nebo se to poslalo k vodě...
Vyvíjím, jde to ale pomalu. Nicméně projekt už je oddělený od stávající Thalie na základě hlasování hráčů.
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 18:57 18. Mar 2023
by Jachym
Co kdyby jste dali Thalii do stavu než jste zkurili buildy a lidi by zase mohli normalně hrát ? Toto je Thalie ne Demona tady trvá vyskilování postavy i s výbavou tak 2-3 roky minimalně !! Tak to vraťte a Thalie má ještě šanci !
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 14:09 19. Mar 2023
by Fryn
Co takhle konkrétně a přehledně napsat co přesně by se mělo změnit ať nad tím můžeme zkusit pouvažovat ?
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Posted: 19:35 19. Mar 2023
by Jachym
Aha , někdo tu je , to je dobře. Thálie má na rozdíl od třeba Demony výhodu /i nevyhodu že postavu stavíte 3 roky a pak jí děláte craft další dva tři roky a ta postava má pak hadry na sobě za několik milionů . Proto jsou zasahy do buildů tak šíleně nebezpečné. Naposledy šaman88 provedl změnu buildů a já jsem měl ze dne na den o 8 AC (obranného čísla méně) že bych s postavou něco měnil je sci fi , je samej meteor . Stavění postav je pro mne dost nepřehledné / on to asi šaman tak chtěl/ Na demoně mají nabídku dobrých buildů , vybereš a jedeš a do půl roku máš chlapáka. Tady je umění se vyznat v těch buildech , já se v tom neorientuji a nechápu to. Thalie se mi jako server jako modul velmi líbí a Ivory mne doslova chytá za srdce.