Page 1 of 1

Chyba fora

Posted: 20:56 26. Jan 2008
by Krata
Ted sem si všim že v Realiich je novej příspěvek, ale když na něj přejdu, napíše mi to že nemám povolení to číst

Re: Chyba fora

Posted: 20:58 26. Jan 2008
by jitka
nejsi sam to asi vsem :)