Page 1 of 1
Brousek
Posted: 08:13 20. Feb 2020
by Allastor
Ahoj,
chci nahlásit nefunkčnost brousku.Pokud má teda dávat ostrost, tak ji rozhodně nedává

Re: Brousek
Posted: 09:34 20. Feb 2020
by Paulus
Allastor wrote:Ahoj,
chci nahlásit nefunkčnost brousku.Pokud má teda dávat ostrost, tak ji rozhodně nedává

Ahoj...hoď sem prosím rovnou na jakou zbraň si to zkoušel

případně jestli to udělá efekt ale nic nepřidá nebo jestli to neudělá vůbec nic. Předem díky

Re: Brousek
Posted: 10:59 20. Feb 2020
by Allastor
Paulus wrote:Allastor wrote:Ahoj,
chci nahlásit nefunkčnost brousku.Pokud má teda dávat ostrost, tak ji rozhodně nedává

Ahoj...hoď sem prosím rovnou na jakou zbraň si to zkoušel

případně jestli to udělá efekt ale nic nepřidá nebo jestli to neudělá vůbec nic. Předem díky

Jednalo se o Velkou sekeru, kupovanou ještě při tvorbě postavy. Brousek byl kupovaný u kováře v horní čtvrti.
Co se týče efektů, tak jsem žádný nezaznamenal, ale tím si nejsem jistý ... až přijdu domů, tak vyzkouším.
Re: Brousek
Posted: 13:31 20. Feb 2020
by Barbar321
Už je to nějakou dobu, co jsem ho naposledy používal, ale myslím si, že problém může být v tom, kam byl ukazatel směřovaný. Tenkrát mi taky zlobilo (a teď mě prosím neberte doslova), že jsem dal ukazatel na zbraň (nefungovalo), ale musel jsem dát na postavu (ikonku), aby se efekt spustil. Doporučil bych asi vyzkoušet.
Re: Brousek
Posted: 13:43 20. Feb 2020
by DarkKnight
já brousek použivám do teď a od doby co tu je takže bych hledal chybu jinde
Re: Brousek
Posted: 14:09 20. Feb 2020
by Mourisson1
Neni treba ji hledat jinde, dle toho co jsem zkousel (ted) pro jistotu i s ruznou zbrani, tak to co pise barbar sedi.
Mozna bych jen navrhl dodat nejake mensi info do popisku, jelikoz brousek a jeho popis ze dokaze nabrousit jakoukoliv zbran, mi prijde ze navadi k tomu pouzit to primo na zbran, a pak nevidet vysledek

(nebo to upravit aby fungoval pri obojim)