Dwarf a Hobit
Posted: 14:23 01. Apr 2020
Ahoj,
vsimnul jsem si, ze u dwarfa je zminen feat na ovladani trpaslici sekery a u hobita feat na kukri. Featy ale nefunguji.
Poprosil bych opravu, jak si nekdo najde cas, bud smazanim featu, nebo jejich zfunkcnenim.
Diky
vsimnul jsem si, ze u dwarfa je zminen feat na ovladani trpaslici sekery a u hobita feat na kukri. Featy ale nefunguji.
Poprosil bych opravu, jak si nekdo najde cas, bud smazanim featu, nebo jejich zfunkcnenim.
Diky