Page 1 of 2
server
Posted: 20:59 02. Apr 2020
by Barbar321
Asi to spadlo

Re: server
Posted: 20:59 02. Apr 2020
by NesQe
R.I.P. Thálie

Re: server
Posted: 21:00 02. Apr 2020
by Fryn
A já se divil, že mě to stále nechce pustit do hry.
Re: server
Posted: 21:01 02. Apr 2020
by Desmond
Zkusil jsem to nahodit nuceným restartem.
Re: server
Posted: 21:06 02. Apr 2020
by Desmond
Zdá se, že bez úspěchu. Zkoušel jsem to ještě dvakrát a žádná změna.
Re: server
Posted: 20:23 11. Feb 2021
by Barbar321
Jede server a nebo je dole? Hlásí mi to timeout
Re: server
Posted: 20:23 11. Feb 2021
by kokosak
Taky timeout
edit: může to někdo otočit?
Re: server
Posted: 20:30 11. Feb 2021
by divozenka
U mě taky, přitom na stránkách vidím naše postavy asi se stala chybička

Re: server
Posted: 20:31 11. Feb 2021
by Nalkanar
Dávám restart, snad to naskočí.
Re: server
Posted: 20:32 11. Feb 2021
by kokosak
bezva, dííííík

Re: server
Posted: 20:36 11. Feb 2021
by kokosak
....hm, tak to vypadá, že fakt vypadlo síťový připojení, protože reakce na pokyn restartu nulová :/
Re: server
Posted: 20:36 11. Feb 2021
by Nalkanar
Už jsem napsal radši i Shamanovi, který by měl mít možnost to řešit (tak jako kucik řešíval).
Re: server
Posted: 20:49 11. Feb 2021
by Nalkanar
Server nabíhá, nenahrňte se všichni, sotva naběhne. Ať má čas se psychicky připravit.

Re: server
Posted: 08:03 16. Mar 2021
by Barbar321
Server nenabíhá. Vždy naskočí jen pár % a pak zase spadne
Re: server
Posted: 08:33 16. Mar 2021
by Nalkanar
Zkusil jsem tomu dát restart příkazem. Uvidíme, když nic, tak je to na kucika/Shamana.
EDIT: upozornil jsem Shamana.