Page 1 of 1

OPRAVENO - Feat Sebrat

Posted: 20:29 17. Mar 2019
by kokosak
Feat naprosto nefunguje, rozložená deka zůstává na místě a není způsob, jak jí sebrat. Platí pro různé typy dek, položené jak mou i cizí postavou.

Re: Feat Sebrat

Posted: 20:54 17. Mar 2019
by artaxas
Jo... To sem před mnoha týdny zapomněl ohlásit :mrgreen: .... Je to pravda, přišel sem o deku

Feat Sebrat

Posted: 13:55 10. Apr 2020
by BlueOne
Nefunguje mi feat sebrat.
Respektive cokoliv pouziju, co se odklada na zem, nejde sebrat.
Nekolikrat se mi to stalo s dekou na zem a ted i se svickou.

Re: Feat Sebrat

Posted: 07:13 11. Apr 2020
by RainMan
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=9&t=9488

Už je to tu nějakou dobu nahlášené. Leč zatím stále neopravené.

Re: Feat Sebrat

Posted: 10:30 12. Apr 2020
by Paulus
Jednotlivé topicy byly sloučeny sem. Pokud téma ještě někde najdu tak ho sem ještě sloučím.

Každopádně. Feat byl na systém navázán způsobem, který neumožňuje v tuto chvíli jednoduchou a funkční náhradu. Prosíme o strpení do doby než se vytvoří funkční náhrada.

Děkujeme za pochopení.

Re: V ŘEŠENÍ - Feat Sebrat

Posted: 22:50 17. May 2020
by Shaman88
Oprava featu sebrat.

Oprava bude ale až s dalším novým hakem.

Pro sebrání umístitelné věci postava použije schopnost Sebrat sama na sebe, systém se pokusí sebrat nejbližší umístitelný objekt.

Re: V ŘEŠENÍ - Feat Sebrat

Posted: 09:04 26. May 2020
by BlueOne
Hlásím, že feat sebrat funguje!
Díky!

Re: V ŘEŠENÍ - Feat Sebrat

Posted: 10:04 26. May 2020
by JanF
Shaman88 wrote:Pro sebrání umístitelné věci postava použije schopnost Sebrat sama na sebe, systém se pokusí sebrat nejbližší umístitelný objekt.
Byylo by dobré tento návod do popisu jestli to jde.

Re: V ŘEŠENÍ - Feat Sebrat

Posted: 15:08 26. Jul 2020
by klistak
Jak se tenhle feat vlastne pouziva? Prej je to v kruhovym menu postavy pod "special abilities".
Image

Re: V ŘEŠENÍ - Feat Sebrat

Posted: 15:17 26. Jul 2020
by NesQe
Mám pocit že na pulčici mi taky nešel, takže ho novější postavy asi nemaj ?

Re: V ŘEŠENÍ - Feat Sebrat

Posted: 15:43 26. Jul 2020
by BlueOne
Je to tak zdá se. Postavu co jsem založil cca dva týdny dozadu v kruhovém menu nemá vůbec možnosti svého povolání (a tedy ani featy Sebrat, Cíl, Použít...)

Re: V ŘEŠENÍ - Feat Sebrat

Posted: 21:34 26. Jul 2020
by Shaman88
Pokud to na nějakém povolání chybí, napište to sem.

Re: V ŘEŠENÍ - Feat Sebrat

Posted: 19:01 05. Oct 2020
by artaxas
Shaman88 wrote:Pokud to na nějakém povolání chybí, napište to sem.
Tulák

Re: V ŘEŠENÍ - Feat Sebrat

Posted: 10:13 10. Oct 2020
by Aillen
artaxas wrote:
Shaman88 wrote:Pokud to na nějakém povolání chybí, napište to sem.
Tulák
Hraničář

Re: V ŘEŠENÍ - Feat Sebrat

Posted: 21:52 02. Nov 2020
by Paulus
FUKNČNÍ PO DALŠÍM UPDATE 2DA
Feat target, sebrat a pouzit přidán do následujících základních povolání: rogue, monk a ranger tedy po dalším update 2da budou mít i tato povolání tyto featy k dispozici. Z důvodu již založených postav a možnosti aby je mohly zpětně i získat obdržíte tyto featy na 2. levelu libovolného základního povolání. V případě, že pojedete trojpovolání je v krajním případě, že pojedete nejdříve po 1 levelu základního povolání pak tyto featy získáte až na celkovém 4. levelu postavy ve chvíli kdy si vezmete 2. level jednoho ze základních povolání.

Pokud si vezmete například zasebou dva levely bojovníka pak samozřejmě tyto featy obdržíte hned na druhém levelu postavy a podobně.

Pokud jste mezi povoláními, které byli teď přidány nebo mezi ostatními, kde se to upravovalo dříve a tyto featy nemáte a stále je požadujete, je potřeba provést relevel. Pokud však víte, že si ještě ze základního povolání které máte budete ještě brát level 2 pak vám to naskočí.

Prosím DM při relevelu pohlídat dodržení původního buildu pokud není z jiných důvodů řečeno jinak.