Page 1 of 1
VYŘEŠENO - hůl
Posted: 13:36 20. Apr 2020
by Barbar321
Našel jsem s postavou na svých cestách hůl klerika. Předpokládám, že se jedná standardně o velkou zbraň, která by pro člověka měla být obouručná. Systém mi ale umožňuje v druhé ruce mít pavézu.
Je to tak správně? Podle mého názoru je to chyba
Re: hůl
Posted: 14:03 20. Apr 2020
by Caehan
Magické hole jsou jednoruční. Myslím, že mají i jiný damage. Je to jako ty hole z obchodů, také s nimi jde nosit stahovací nůž.
Re: hůl
Posted: 16:05 20. Apr 2020
by Nalkanar
Jak píše Caehan.
Ve hře jsou dva druhy holí. Hůl je obouruční zbraň. Magická hůl je jednoruční zbraň.
https://nwn.fandom.com/wiki/Magic_staff
https://nwn.fandom.com/wiki/Quarterstaff
Takže pravděpodobně není chyba. Jen překontroluj, zda je v popisku zbraně vyloženě řečeno, že jde o magickou hůl.

Re: hůl
Posted: 22:45 20. Apr 2020
by Barbar321
Děkuju za vysvětlení. Trochu mě to překvapilo, ale asi je to tak