Page 1 of 1
Hagol/Black goblin
Posted: 01:58 27. Jan 2008
by Istvan
Zalozil jsem postavu black goblina, pri pokusu odejit do sveta od "spravce modulu" nebyla zadna odezva. Vyskocila nabidka s moznosti jit do dolniho Hagolu, ale nic se nestalo...
Pote co me pomohl Daanri do Hagolu, prisel jsem na to, ze se nedostanu ze tri lokaci dal... vsude zamceno.
Re: Hagol/Black goblin
Posted: 02:23 27. Jan 2008
by liuk
Horní Hagol kam tě přenesl je čtvrť, do které se dostanou jen duergaři. Pro ostatní má být přístup zakázán. To proto jsi nemohl odemknout "zpět".
Re: Hagol/Black goblin
Posted: 02:30 27. Jan 2008
by Daanri
Njn ale v dolnim hagole su zas nastavene zle frakce a pulcici ho ubili.

Re: Hagol/Black goblin
Posted: 02:32 27. Jan 2008
by Istvan
Tak mate rovnou nekam napsat, ze nemame brat rasu black goblin

Re: Hagol/Black goblin
Posted: 11:24 27. Jan 2008
by Daanri
Rovnaky problem sa vyskytol aj Charaxsse s cernym skretom. Cerny skret sa nema kam dostat, hned ho vsade sejmu.